Sesli diafon zilsesi nasıl değiştirilir (audio e-12 modeli

secret32

Üye
IMG_20230724_200922_1.jpg

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zil sesi değişmiyor biliyorum ama diğer arkadaşlarının yorumlarını beklemeniz .

klavyede 36 karakter ve 6 boşluk tuşuna basıp bir nokta veya soru işareti koymak bu kadar zor mu? insanca bir soru soramıyorsa bence cevabı da hak etmiyor. hitabet diye bir şey var değil mi? hani eskiler derler ya "adab-ı muaşeret" karşındaki kişi(lere)ye saygı. filan böyle gereksiz şeyler de var değil mi? benim aklımın zekatını hak etmiyor.
Keşke sizdede suizan yerine bı damla hüsnizan olsaydı yeni üye olduğum için hata yapmış olabilirim adabı muaşeretten bahsederken en adapsız cümleler kurmanız hiç hoş değil bu şekilde bi aklın zekatınıda yaradanın kabul edeceğini zannetmiyorum umarım bundan sonra daha seviyeli cevaplar yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Açık ikazımdır!!!

Yeni üyelere, öğrencilere ve meslekte yetersiz olanlara Rencide edici, aşağılayıcı dil kullanan her kim olursa süresiz banlanacaktir!!!!

"Bu kurala ben uymam ve bildiğimi okurum" diyen varsa, "beni banla" yazmasi yeterli.

Selamlar...

Buna ait benzer cihazların dokümanında farklı zil sesi için daire önündeki butona santralden başka hat çekilmesi gerekir diye belirtiliyor. Bence uğraşmaya değmez.

Açık ikazımdır!!!

Yeni üyelere, öğrencilere ve meslekte yetersiz olanlara Rencide edici, aşağılayıcı dil kullanan her kim olursa süresiz banlanacaktir!!!!

"Bu kurala ben uymam ve bildiğimi okurum" diyen varsa, "beni banla" yazmasi yeterli.

Selamlar...
Hatalı davranırsın. Meslekte yetersiz olanın konusuna nik adını etiketleseler hepsine cevap verecek misin? Yüzdeye vurursak epey bir yüksek çıkacak zira makinesi bozulan, evinde elektrik sorunu yaşayan gelip yazmakta ... elektrikçilik tamircilik meslek değil adeta hobi sayılıyor. Görmezden mi geleceksin. Türkçe yazma, derdini anlatma, imla kuralı hepsini görmezden mi gelelim ...

Hatalı davranırsın. Meslekte yetersiz olanın konusuna nik adını etiketleseler hepsine cevap verecek misin? Yüzdeye vurursak epey bir yüksek çıkacak zira makinesi bozulan, evinde elektrik sorunu yaşayan gelip yazmakta ... elektrikçilik tamircilik meslek değil adeta hobi sayılıyor. Görmezden mi geleceksin. Türkçe yazma, derdini anlatma, imla kuralı hepsini görmezden mi gelelim ...
Ağzınızı bozmadan hakaret ve aşağılama dan ustaya yakışır dil ile uyarınızi yaparsınız olur biter. Neyin davasindayiz anlamadım. Forum kuralları bellidir ve uzatılacak mesele değildir. Kimse kimseyi eziklemeye çalışmasın hakaret aşağılama yapmasın diyoruz. Kötü bişeymi diyoruz?

Ağzınızı bozmadan hakaret ve aşağılama dan ustaya yakışır dil ile uyarınızi yaparsınız olur biter. Neyin davasindayiz anlamadım. Forum kuralları bellidir ve uzatılacak mesele değildir. Kimse kimseyi eziklemeye çalışmasın hakaret aşağılama yapmasın diyoruz. Kötü bişeymi diyoruz?
Benim bir teklifim var konu hakkında sadece . Hicbir noktalama işareti ve imla kuralı olmadan ortaya resmen büyük tuvaletini yapar gibi mesaj yazanların iletileri silinsin. Soru sormanın ve cevap beklemenin , ilk önce iletişim kurmanın adabı olmalı. Bu konu da en az mesleğımiz kadar sahip çıkılması gereken bir konu. Biz insaniz . Yapay zeka falan değiliz bunları talep etmeyecek .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,552
Kullanıcılar
450,548
Son üye
Murat Salkutlu

Yeni konular

Geri