Sekonder Korumacı -Röleci- veya OG-YG'ci Arkadaşlar Nerelerde Çalışıyor?

Kaanca17

Üye
Arkadaşlar bu konu ile forumda beraber fikir paylaşımı yaptığımız arkadaşların hangi şirketlerde ya da kurumlarda çalıştığını birbirimizin görmesini sağlayabiliriz. Bu da birbirimizi daha kolay tanımamıza yardımcı olacağı kanısındayım. Kimler hangi şehirlerde hangi özel şirket ya da hangi kurumlarda ne kadar zamandır çalışıyor. Öncelikle ben kendi şirketimi tanıtayım.

Şirket: Ekosinerji Elektrik
Şirket Tanımı: GE Röle Distribütörü ve Sekonder Proje/Scada/Devreye Alma Şirketi ayrıca Pano İmalatçısı
Süre: 3 yıl
Lokasyon: Gebze/Kocaeli

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
tredaş edirne il işletme müd. arıza Bakım serv. elso proje taah. inş.a.ş edirne/merkez 7 yıldır çalışıyorum...

Ben uşak tedaş dayım ama özel olarak orta gerilim ve yüksek gerilim röle programı ve röle kordinasyon scada ile haberleşme konularında çalısıyorum 4 yıldır bu işin içindeyim arkadaşlara bu konularda yardımcı olabilirm.

Hocam bitirme çalışması olarak röle koordinasyonu ile ilgili döküman var mıdır elinizde acaba? Siteden birkaç dökümana ulaştım. Teşekkür ederim Saygılarımla.
Özel mesaj da atmak istedim fakat 20 gönderimin olması gerekiyormuş.

- - - Updated - - -

Hocam bitirme çalışması olarak röle koordinasyonu ile ilgili döküman var mıdır elinizde acaba? Siteden birkaç dökümana ulaştım. Teşekkür ederim Saygılarımla.
Özel mesaj da atmak istedim fakat 20 gönderimin olması gerekiyormuş.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri