Savunma Sanayi

Quater123

Üye
Merhaba Arkadaşlar
Şu anda demir celik fabrikasinda elektrikci olarak çalışıyorum buyuk bir savunma sanayi fabrikasindan teklif geldi fakat emin degilim bu fabrikalarda ne gibi makinalar var plc bilgim yok denecek kadar az sizce zorlanır mıyım
Teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Eğer bu teklifi değerlendirmezseniz, sonradan hep düşünürsünüz "acaba evet deseydim şimdi daha iyi durumda olur muydum" diye. Ama evet deyip değerlendirirseniz, bu sorunun cevabını eninde sonunda öğrenirsiniz. Baktınız olmadı, şimdiki gibi bir işi tekrar bulamaz mısınız? tabiki bulursunuz. Bence o fırsatı değerlendirin.

Tesekkur ederim cevabinizdan dolayo ama pisman olur muyum onu düşünüyorum calistigim firmanin maasi biraz dusuk ama rahat bir calisma ortami var

maasi biraz dusuk ama rahat
Bir arpa boyu ileriye bak, Düşük maaşlı işi her zaman bulursun. Hem yüksek maaş hemde rahat işi her zaman bulamayablirsin.
plc bilgim yok denecek kadar az
Öğrenen kulağını kaşıyarak mı öğrendi,

Eğer bu teklifi değerlendirmezseniz, sonradan hep düşünürsünüz "acaba evet deseydim şimdi daha iyi durumda olur muydum"
Parmak basıyorum.

Vermiş olduğunuz cevaplardan dolayı teşekkür ederim kariyerim icin daha iyi olacagindan dolayi teklifi kabul ettim cuma gunu basliyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri