s7200 pwm çıkış özelliği

tabiki ama bunun plc den dışarı aktarımında o tür sorunlar olabilir mi demek istedim. çünkü röle çıkışlı plc nin o işlevi tam olarak gerçekleştiremeyeceği söyleniyor. tam zamanında tetikleme yapamazsa tam olarak istediğimiz gerilimi göremeyebiliriz diye dşünüyorum. ama emin değilim. bilgisi olan varsa bu konuya teknik açıklama getirirse memnun olurum.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
levocu ' Alıntı:
tabiki ama bunun plc den dışarı aktarımında o tür sorunlar olabilir mi demek istedim. çünkü röle çıkışlı plc nin o işlevi tam olarak gerçekleştiremeyeceği söyleniyor. tam zamanında tetikleme yapamazsa tam olarak istediğimiz gerilimi göremeyebiliriz diye dşünüyorum. ama emin değilim. bilgisi olan varsa bu konuya teknik açıklama getirirse memnun olurum.

evet şakaydı benimki ;)

sorunun cevabını ben de merak ediyorum gerçekten umarım şunun mantığını bir oturtabiliriz neden röle çıkışlı uygun değil, transistörlü çıkışlı digital output modül şart mı, rölelinin ne gibi dezavantajları var..

selam yaa uniwersite 2.cı sınıf ogrencısıyım plc dersınde donem odevım pwm nedir geniş bı sekılde anlatıp plc de pwm ile yapılmıs en az 10 tane ornek ıstıyo hoca bu konuda yardımcı olursanız sevınırım şimdiden tskler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,306
Kullanıcılar
450,144
Son üye
Saffetarli

Yeni konular

Geri