S7-200 Plc eğitimi indirilebilir sürüm

Sabırsızlık yaptım.Aslında acelem de yoktu ama sonra da arkadaşlarım davranışı yüzünden mahçup oldum.Verilen hiçbir emek hafife alınamaz.Ben bilgisayarım da şu an bu eğitim çalışmasını hem öğrencilerimi eğitirken hem de kendimi geliştirmek amacı ile kullanıyorum.
Alış veriş şartlarını en başta okuyup ta almak veya almamak bize kalmış.
Ben şartların en azından müşteri lehine en azından sene de 3 şifre hakkı verilmesi konusun da hafifletilmesi taraftarıyım.Çünkü bir bilgisayar kullanıcısı virüslü flash usb lerin olduğu ve internetten gelen zararlar konusunda ne kadar da virüs programları tarafından korunaklı olsa da tehlikeler altındadır.Örnek vermek gerekirse sizin ile alış veriş yaptıktan bir gün sonra windows 7 ve avira antivir yüklü bilgisayarım açılmadı.Ben de sorunu önce C yi biçimlendirip sonra format atarak çözdüm.Biraz evvel baktım sizden aldığım ikinci şifre de detected olmuş.Sebebi de sanırım laptopumun ses kartı üreticisi conexant firması yeni bir driver yayınladı bu driverı güncelleyen herkesin bilgisayarı donuyor.Sonra da recovery veya geri yükleme yapmak , onarmak zorunda kalıyoruz.İki durum da da virüs falan yoktu birincisinde bilgisayar açılmadı.Çünkü bilgisayara usb ile bağlı hard diskten işletim sistemi kurmaya kalktım.USB boot edilmeden yapıldığı için muvaffak olamadım ama bilgisayar açılırken c den değilde x diye bir disk ten açılmak istiyor.
Bu benim acizane fikrim.
Ben aldım.Emeği geçen arkadaşlarıma emeklerine sağlık diyorum.

A.Milli

Son düzenleme:
istemeden cöken bir bilgisayarda cd nizi pasiflestirmek mumkun degıl.bu olmayan bır sey degıl herkesın basına gelebılecek bır durum.boyle bır durumda %50 urun bedelini odemek hıc bır kullanıcının ısteyecegı bır sey olamaz.bu da haksız bır kazanc olur zaten

Görüşünüz dikkate alınacaktır. Fakat böyle bir şart getirmediğimizde insanlarda cd'yi pasifleştirmeden direk format atabilirler buda sistemi içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olur.

Her ne kadar bu madde eklenmişsede Ali bey'de olduğu gibi biz şimdiye kadar hep ücretsiz olarak sorunu çözdük.

herkeze merhabalar.
ben 2 ay önce bu firmadan parsic görsel egitim seti, eagle egitim seti ve front designer egitim seti aldım. eagle ve front designer setlerini henüz aktifleştirip kullanmadım.
ancak parsic setinden çok memnunum. ayrıca çok saçma olduğunu sonradan anladığım sorularıma bile cevap aldım.
ben plc egitim setlerinden alacağım. 2.cd ninde bitirilmesini bekliyorum.
böylece 2 seti alınca daha ekononomik oluyor.
herkeze tavsiye ederim.

teşekkür ederim rahatça çalışabilirız

Türkiye'nin ilk ve tek PLC eğitim cd'si çıktı!
saygıdeğer arkadaşlar bu sidide sipariş vermek istiyorum
yannız kapıda üdeme yapmak istiyorum
nasıl sipariş vere bilirim

Acaba Siemens 7 moduller 300 ve 400 ler icinde egitim CD si varmidir bana bir email atardaniz sevinirim.
emtialaw

sn ayhani 2.cd niz çıktı ise ikisini birlikte almak istiyorum

Merhabalar benim sorum olacaktı. İlk olarak benim PLC hakkında hiç bilgim yok bu Cd'yi aldığım zaman yararlanabilir miyim yani plc hakkında yol katedebilir miyim? Ve diğer sorum sanırım 2 cd var fakat biz sipariş verdiğimizde tekini mi alabiliyoruz? şimdiden teşekkür ederim iyi günler....

Merhabalar benim sorum olacaktı. İlk olarak benim PLC hakkında hiç bilgim yok bu Cd'yi aldığım zaman yararlanabilir miyim yani plc hakkında yol katedebilir miyim? Ve diğer sorum sanırım 2 cd var fakat biz sipariş verdiğimizde tekini mi alabiliyoruz? şimdiden teşekkür ederim iyi günler....

Evet kesinlikle öğrenirsiniz. Zaten alanında rakipsiz olduğu için memnun olmazsanız %100 para iadesi yapıyoruz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,228
Kullanıcılar
450,019
Son üye
ivanko_100

Yeni konular

Geri