s7-1200 simülasyon

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Abi indirmeyi denedim hiç birinde başarılı olamadım. Linkler kırık olabilir mi ?

ilkini mi indirecez.

Dün akşam 12 den beri yüklüyor. Saat 18:10 hala %90 yükleyebildi. Upload hızımız ne kadar yavaşmış.

Sn. Eray Bey...
Schneider ile bir bağınız var mı..? Yada tanıdığınız... Geçen yıl bir güç kaynağı aldık (380 VAC / 24 VDC). Cihaz garanti süresi içinde arızalandı. Garanti için gönderdiğimizde arızanın voltaj dalgalanmasından kaynaklandığını , tamiri mümkün olmadığını ve garanti kapsamı dışı olduğunu yazmışlar.
* Cihazı dikkatlice inceledim vidalarından anladığım kadarıyla içi hiç açılmamış gibi duruyordu....
* Diğer taraftan cihazın bulunduğu panolarda bir çok elektronik cihaz var (PLC, ölçü aletleri vs.) hiç biri arızalanmadı. Ve pano fabrika kontrol paneli olduğu için arızanın oluştuğu esnada Operatör eleman orada bulunuyordu gerilimde herhangi bir dalgalanma emaresi görmemiş....
Bu durum Benim Schneider'a bakışımı ciddi şekilde etkiledi... Paylaşmak istedim...

Sn. Eray Bey...
Schneider ile bir bağınız var mı..? Yada tanıdığınız... Geçen yıl bir güç kaynağı aldık (380 VAC / 24 VDC). Cihaz garanti süresi içinde arızalandı. Garanti için gönderdiğimizde arızanın voltaj dalgalanmasından kaynaklandığını , tamiri mümkün olmadığını ve garanti kapsamı dışı olduğunu yazmışlar.
* Cihazı dikkatlice inceledim vidalarından anladığım kadarıyla içi hiç açılmamış gibi duruyordu....
* Diğer taraftan cihazın bulunduğu panolarda bir çok elektronik cihaz var (PLC, ölçü aletleri vs.) hiç biri arızalanmadı. Ve pano fabrika kontrol paneli olduğu için arızanın oluştuğu esnada Operatör eleman orada bulunuyordu gerilimde herhangi bir dalgalanma emaresi görmemiş....
Bu durum Benim Schneider'a bakışımı ciddi şekilde etkiledi... Paylaşmak istedim...
Sayın @Ertek68 Schneider ile bir bağım yok sadece firmamızda Schneider ürünlerini kullanmaktayız. Bahsettiğiniz güç kaynaklarından bizde çok sık kullanıyoruz herhangi bir sorun ile karşılaşmadık ama bizim gönderdiğimiz arızalı ürünler için hiç olumsuz bir geri dönüş almadık.

Konuyla ilgili direk görüşebileceğim birinin numarası var mı sizde acaba.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri