Sıvı akışını algılayacak sensör??

Yardımınız için teşekkür ederim

bunların hepsi sabit 4_20 mA çıkış veriyor bana 0...10V olanı gerekli ama onuda bulamıyorum

merhaba arkadaşlar,sensörlü pencere çalışmam var,yağmurda pencerelerin kirlenmesini önlemek amacıyla, şeffaf stor koruyucu olarak tasarlanacak bir çalışma, yamur yağınca otomatik olarak pencerenin önünü kapatıp camın kirlenmesini önleyecek, bana yardımcı olurmusunuz, nasıl yaparım bunu , saygılarımla

güzel bir paylasım işime yarayacak gibi

(Anderson negele) (carlo gavazzi) firmalarınında sıvı akışkan elektrotları var şuan şirketimizde kullanıyoruz

oto yedek parçacıya gidip yeni nesil araçlarda kullanılan sıvı algılayıcılardan alabilirsin

arkadaşım basri arkadaşın dediği gibi bende SICK marka MHF15-21 NG1HSM sensör kullandım,2-3 senedir gayet güzel çalışıyor.

arkadaşım kolay gelsin,Basri arkadaşın dediği gibi SICK ömürlük ürünler üretiyor.Benim kullandığım MHF15-21NG1HSM optik akış sensörü 2-3 senedir sorunsuz çalışıyor.

flowswic kullanabilirsiniz borunun üzerine takılıyor.kontaklarındanda çok küçük bir gerilim 3 v gibi geçirerek bu gerilimle bir röle çektirebilirsiniz
saygılarımla

10-20 bar basınç aralığında yağ geçişi olan bir sisteme su karıştığında algılayabilecek sensör varmı arkadaşlar.araçların yakıtına su karıştığında algılayan parçaya baktım ama basınca dayanıklı değil

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri