Sürekli Çalışacak Ve Yetiştirilmek Üzere Eleman Alınacktır.

bize yatmak değil çalışmak gerek . yatanın yarını ya garanti yada umudu yok . bizim yarınımız garanti değil ama umudumuzuda tüketmedik . biz atamızdan çalışmayı savaşmayı öğrendik .

çalışan kazanır kazanmak isteyene işim var . osmanlı çalıştı cihana hükmetti biz yatıyoruz tembellik yapıyoruz bir avuç toprağa hükmedemiyoruz . biz o ecdadın torunları olamayız !!!!!

patronum olmanızı isterdim ama çalışıyorum :)

buyrun gelin görüşelim . modoko camii yanındayız . araçlar var. yedpa civarında oturuyoruz . genelde branşımız AVM lerde mağaza dekorasyonu

Son düzenleme:
elektrik ustası/ teknikeri olsaydım kesinlikle seninle çalışmak isterdim şerif abi.

Görüşmek İsterim Ataşehir'de İkamet Ediyorum Fakat Benim 4 yada 5 Ayda Bir Yurt Dışına Çıkışım Var Eğer Olur Derseniz Cumartesi Günü Gelebilirim

Ben ısı bılen teknıkerlerdenım ls marka plc pazılımı ve operator panelı yazılımı yapıyorum tek eksıgım ehlıyet bırde askerlık yapmadım fıyat aralıgınızı net olarak ogrenebılseydım guzel olurdu otomasyon ısı yapıyorum sakaryada şuanda makına otomasyonu sızınıde makına otomasyoncusuna ıhtıyacınız varsa goruse bılırız

arkadaşlar görüşmek isteyen gelsin görüşelim illaki işe gireceğim diye şartlanmayın gün doğmadan neler doğar . en azından tanışır bir çayımı içersiniz ama işine sahip çıkacak ustaya ihtiyacım var ücret aralığı 800 - 1500 arası değişiyor ve prim de var yol - yemek - sigorta vs

Şerif bey mrb Y/O elektrik bölümü mezunuyum sadece hafta sonu çalışmak için iş arıyorum.

Herkese teşekkürler arkadaşlar. Eleman ihtiyacım kalmamıştır . Ama çalışmak isteyen arkadaşlar gelirler isede kapımız açık tanışmış oluruz . şerif yıldız

Ben haziran ayından itibaren müsaitim aslında . esnek çalışma saatlarine uyan biriyim. Takım çalışmalarını seven,güleryüzlü kişiler oldukça çalışmaktan zevk alan biryim Haziran ayına kadar eleman ihtiyacınız sürerse ben gelebilirim

ben haziran ayından itibaren müsaitim aslında . Esnek çalışma saatlarine uyan biriyim. Takım çalışmalarını seven,güleryüzlü kişiler oldukça çalışmaktan zevk alan biryim haziran ayına kadar eleman ihtiyacınız sürerse ben gelebilirim

teşekkürler ilginize . Geçici değil sürekli çalışacak eleman ihtiyacım var ( dı ) şimdilk çözüldü . Ihtiyaç yok

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri