Sürücüyü çözemedim?

capoart55

Üye
arkadaşlar iyi akşamlar elimde bir motor sürücü var datasheetini bulamadım yardımcı olur musunuz bağlantılarını nasıl yapacağım:eek:.ilgili firmadan yardım istedim fakat yeterli olmadı

bağlantı şekli ve pin diyagramı lazım yardımcı olursanız çok sevinirim..

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
ac controllers main technical data

Ekli dosyalar

• ac_controllers.pdf.zip
    673.3 KB · Görüntüleme: 1
ilginiz için çok teşekkür ederim.birde sinyal konnektöründe 18pin ikili olarak yanyana dizili 1. pini nasıl bulabilirim üzerinde hiçbirşey yazmıyor. acemiyim yardım ederseniz çok sevinirim çok lazım.

yok mu yardım edecek sadece hangi pinin birinci pin olduğu lazım.

şuan benimde çözmekte zorlandığım relıance elektrik firmasına ait dc bir sürücüm var.makinanın kontrol panelinde sürücü hatalarını gösteren bir ekran var ekranda scr open alarmı veriyor.sanırım tristörün tetiklemesi arada kesiliyor.buda makinayı devre dışı bırakıyor.sürücünün enerjisini kesip tekrar veriyorum bir hafta sorunsuz calişiyor bir haftanın sonunda tekrar aynı sey arada iki haftaya çikiyor bi anlam veremedim kafam karişti iyice içinde ikişer guruplar halinde 16 tane tristör var her seferinde değişik tristörden devre dışı kalıyor makina durum böyle oluncada arızalı olan tristörü bulmak işimi hayli zorlaştırıyo ama sanırım hata tristör kaynaklı değil ama ne olabilir!!!

Arkadaşlar danfoss vlt 6000 sürücü kullanıyorum. 4-20 analog sinyalle kumanda ederek 3 motora ihtiyaca göre çıkış veriyorum. Önce güç ünitesinden dolayı bir arıza verdi, arızasını yaptırdım. Daha sonra bağladım ama ilk motora çıkış veriyor. gelen sinyal düşmesine rağmen 2. ve 3.motorlara çıkış vermiyor. Konu hakkındaki yorumlarınız nelerdir acaba. Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar danfoss vlt 6000 sürücü kullanıyorum. 4-20 analog sinyalle kumanda ederek 3 motora ihtiyaca göre çıkış veriyorum. Önce güç ünitesinden dolayı bir arıza verdi, arızasını yaptırdım. Daha sonra bağladım ama ilk motora çıkış veriyor. gelen sinyal düşmesine rağmen 2. ve 3.motorlara çıkış vermiyor. Konu hakkındaki yorumlarınız nelerdir acaba. Şimdiden teşekkürler

Sürücü üzerinde hata kodu varmıdır. Ayrıca www.kontrolser.com.tr adresinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri