resimdeki ölçülerde nerede ve kime kesim yaptırabiilirim ?

efrahim

Üye
bu ölçülerde herhangi (metal harici) parçayı kime ve nerede kesitirebilirim acaba bana reklamcıların harf kestikleri kesim makinası mantıklı geliyor ama olurmu bilmiyorum ? veya internette ölçüleri ve tasarımı gönderip yaptırabilecegim siteler varmı ?

Ekli dosyalar

• sss.jpg
    sss.jpg
    84.6 KB · Görüntüleme: 105
Malzeme cinsi ve kalınlığı ne kadar? derinlikleri ne olacak?

2 mm deliklerin içine gecicek malzemenin kalınlıgı hafif olduktan sonra ana gövde 3 mm olsada önemli degil hadi oda 2 mm olsun ama esneme yapmayacak malzeme olmalı metal harici sert

biraz pahalı ama kestamin yada delrin levha kullana bilirsin kilosu 14-18 arası degişiyo özkütle 15g/cm³ filan ortalama 50*50*,3cm levhadan hesablarsak 1 kilo filan etmesi lazım kdv filan 20 tl eder karaköyde satıcıları var

kompact laminat olabilir ama 4 mm kalınlığında ser bir malzeme dayanıklıda

üstad reklamcılar da kesitreilirsin dün bende cnc i için alt tablaları kestiridim
alüminyum cephe kaplama malzemeleri var reklamcıların çoğunda vardır işini de görür

ürün bir tane ise çizimi gönderin keselim.ücrette talep etmeyiz. katkımız olsun

teşekkürler arkadaşlar bana 4mm de olur max. bu zaten tek sıkıntı metal olmasın manyetik alanı bozacak bir madde benim aklıma ilk reklamcıların harf kesim makinaları ve kullandıkları malzeme geldi sizlerede danışmak istedim bir nede olsa herzaman el elden üstün

3 mm plexi var. Cizim dosyasini gonderin yeterli
eps ai dxf dwg cdr pdf
[email protected]

Sent from my GT-I9500 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

hocam öölçüleri tam olarak netleştirip sizin ile irtibat kuracagım orta merkeze rulman arayışındayım biryandanda onu netleştireyim onun çapına göre ayarlanacak teşekkür edyrm yardımın için şimdiden

Forum istatistikleri

Konular
128,389
Kullanıcılar
450,274
Son üye
darnv

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri