Reel ac wave 2 boot alarm

egypt

Üye
arkadaslar bir bukum makinasinda

reel tunel sistemi surucu takimi var
2 tane sorunum var
1-boot alarm veriyor ac-dc cevirici ekrani resetlenmiyor ve ekrandaki tuslarin hicbiri aktif olmuyor
bu ceviriciye 6 adet surucu ve 7 adet kondansator grubu bagli
suruculerden birinin uzerindede turuncu led yaniyor
hatayi nasil duzeltebilirim ledi yanan surucunun ust kartini degistim yine ayni led yaniyor

2-sebeke elektriginde bir dalgalanma faz kaybi yada kesinti oldugunda motorlarin senkronize durmasi gerekiyor ancak 12 makinamdan sadece bazilari senkronize durmuyor motorlarin bazilari erkekn bazilari gec dururyor ve iplerim kopuyor
butun makinalarin parametreleri bire bir ayni sorun ne olabilir.
not: kondansator gruplarini degistirdim yine koparma hatasi yani durus problemi var
projesinde kontrol ekipmanlari ups den besleniyor gorunmekde ancak makinalar kurulurken ups almamis direk sebekeye baglamislar

yardimci olursaniz sevinirim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
guncel cevap verirseniz sevinirim

DSC00668.jpgAnladım kadarı ile firmanız Mısırda?
Makinalar Ring makinası
BOOT hatası anlamı- modullerden biri arızalı ve configurasyonda onu ana modul görmüyor
REEL WAWE markası sürücülerin onarımı
ve Ring makinasında silindırlar planka ve spindıl arasındaki senkronizasyonu konusunda yardımcı olabiliriz.

Saygılarımla

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri