Proximity Switch

sbk

Üye
Indüktif proximity switch almam gerekiyor 50-60 adet. Halihazırda sahada kullanmakta olan arkadaşlardan fiyat/Performans olarak uygun ürünlere ve bunları alabileceğim yerlere dair tavsiye rica ediyorum.

5-10 mm mesafeden çok hızlı olmayan (50-100Hz) metal malzeme geçişini algılamaya çalışıyorum.

10-15YTL civarında fiyatı olan ürünlere bakıyorum

Teşekkürler

Bu fiyat aralığında yerli üretimlere bakman gerekir. Cedetaş olabilir.

10-15YTL yerine 20-25YTL bütçeniz olsaydı bende BALLUFF önerirdim.
Bence yerli markalarla hiç uğraşmayın. Keşke sensör imalatını bizde yapabilsek ama Türk mallarının hepsinde sensörün elektonik devresini Çin'den getirip burada montaj yapıyorlar. Kalite çok düşük...
M18 düz kafa 8mm'den algılayan modelini kullanıyoruz Balluff'un...

http://www.balluff.de/balluff/access.nsf/MainProduct?OpenFrameset

mefa kullan turk malı en ucuzu budur.

M12 4mm den algilama pnp-no 15-20 ytl arasinda temİn edebİlİrsİn

name elektronİk 0352 2315748

ucuzluktan ziyade kaliteli olmasıda lazım arıza yönünden sıkıntıya girersin

10-15YTL yerine 20-25YTL bütçeniz olsaydı bende BALLUFF önerirdim.
Bence yerli markalarla hiç uğraşmayın. Keşke sensör imalatını bizde yapabilsek ama Türk mallarının hepsinde sensörün elektonik devresini Çin'den getirip burada montaj yapıyorlar. Kalite çok düşük...
M18 düz kafa 8mm'den algılayan modelini kullanıyoruz Balluff'un...

http://www.balluff.de/balluff/access.nsf/MainProduct?OpenFrameset

exotic 81 sizi mefa sensöre davet ediyorum. Elektronik devreleri çinden mi getiriyoruz yoksa burada kendimiz mi imal ediyoruz, size göstermek isterim. Bizim bütün sensörlerimizin hepsinin tasarımı, (entegre, transistor ...vs hariç) imalatı tamamen kendimize aittir. Böyle olmasa birçok özel sensörün imalatını yapmamassınız. Katologta ve web sayfamızda bir çok firmaya yaptığımız sensörler yoktur. Bu sensörlerin çiplerini çin den getirmemiz imkansızdır. Bilmeden, araştırmadan böyle bir yorum yazmanızı tasvip etmiyoruz. Anlaşılan siz yerli malı sensör kullanmamışsınız. Bol bol cin malı sensör kullanmışsınız. Yada çin malı birçok markayı yerli olarak biliyorsunuz.

öncelik kendine güvenen yerli olmalı konsinye alıp sisteminizde denemenizi öneririm ,kalite için biraz bütçeyi zorlayın derim,başınız ağrımaz (balluf veya PEPPERL-FUCHS )

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,193
Son üye
Kronoss

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri