PRİZ

enesfrkan

Üye
Arkadaşlar telefonumu kendi evimiz haricinde başka apartmanda şarj ettim(başka bir şarj aleti ile) ve daha uzun ömürlü batarya oldu; bunun sebebi sadece başka bir şarj aletinin daha sağlam olması mı yani binadaki yapı ile ilgili sorun olabilir mi?
Not: iki şarj aletide iphone

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Arkadaşlar telefonumu kendi evimiz haricinde başka apartmanda şarj ettim(başka bir şarj aleti ile) ve daha uzun ömürlü batarya oldu; bunun sebebi sadece başka bir şarj aletinin daha sağlam olması mı yani binadaki yapı ile ilgili sorun olabilir mi?
Not: iki şarj aletide iphone
uzun ömür derken,şarj bitme süresi mi ?yoksa bataryanın kullanım ömrü mü ?şarj bitme süresi ise kullanımını nasıl ayarladın bir öncekine göre ?batarya ömründen bahsediyor isen yapı ve şarj aletinden olacağını düşünmüyorum,bataryadan kaynaklıdır

Telefonunuzda calısan , kullanmadıgınız proğramları, wi-ei yı,bluetouth u, 3 G yi kapatmıs olursanız bataryanın şarj süresi uzar. Prızden prize şarj etmek değidirmez.

daha uzun ömürlü batarya olduğunu nasıl test ettiğinizi söyleseydiniz daha iyi olurdu,
şarj olmuş bir telefonun şarjı nereden aldığının bir önemi yoktur,
elektronların nitelik olarak bir farkı yok,
olsa olsa zeybek hocamın dediği gibi telefon kullanma alışkanlıklarınızı değiştirmişsinizdir,
yada farklı olarak telefonu kullandığınız yeri değiştirmişsinizdir.
baz istasyonlarının sinyalinin az olduğu kırsal alanda telefon sürekli baz istasyonu arayacağı için hiç konuşmasanız bile baz istasyonlarına yakın yerde oturan ( şehir alanları) kişilere göre, fark edilir derece de şarjınız hızlı bitecektir.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri