PLC öğrenmek isteyen personel aranıyor

caki3000

Üye
Merhaba,

İş öğrenmek isteyen panodan anlayan, kendini PLC programlama konusunda geliştirmek isteyen yetiştirilmek üzere bir mühendis ya da tekniker arayışımız vardır. Fabrikamız Tuzla'dadır. İlgilenenlere duyurulur.

Son düzenleme:
Sadece merakımı cezbetti..Neden yetişmiş değilde öğrenmek isteyen?

Aynı is ilanini facebookta da gördüm baya bir yazanlar vardı amaç burda eleman yetiştirmek mi yoksa yetişmiş eleman fazla para ister ben makinanın arzasini beraber yapariz deyip az paraya eleman çalıştırmak mi facebookta bugün aynı ilanın uzaktan destek verebilirim diye yazanı da gördüm .

Biliyorum diyen arkadaşlarla görüştük ama bir şey bilmediklerine çok kez şahit olduk biz de kendi personelimizi yetiştirmeye karar verdik. Sebep budur..

Merhaba,

İş öğrenmek isteyen panodan anlayan, kendini PLC programlama konusunda geliştirmek isteyen yetiştirilmek üzere bir mühendis ya da tekniker arayışımız vardır. Fabrikamız Tuzla'dadır. İlgilenenlere duyurulur.

Merhaba

Bu yazı ile benim sezinlediğin pcl işinden anlamayan , fazla anlamayan ve öğrencilere yönelik ilan gibi gördüm .
Ama panodan anlayacak .

Sadece merakımı cezbetti..Neden yetişmiş değilde öğrenmek isteyen?

Merhaba

Yetişmiş elemanın sesi fazla çıkabilir . ( maaş , çalışma şartları , ulaşım , yemek , , ikramiye diğer vs gibi )

Aynı is ilanini facebookta da gördüm baya bir yazanlar vardı amaç burda eleman yetiştirmek mi yoksa yetişmiş eleman fazla para ister ben makinanın arzasini beraber yapariz deyip az paraya eleman çalıştırmak mi facebookta bugün aynı ilanın uzaktan destek verebilirim diye yazanı da gördüm .

Merhaba

İlan verme taktiği olabilir .

Biliyorum diyen arkadaşlarla görüştük ama bir şey bilmediklerine çok kez şahit olduk biz de kendi personelimizi yetiştirmeye karar verdik. Sebep budur..

Merhaba

Anlamadığım konu arkadaşlarla görüştük diyorsunuz pano bilğilerimi yok mu diyorsunuz ?
yoksa plc bilğisi olmayan . İlan prof duruyor .

Bir ilan gördüm ilan firmasının sayfasında ( Elektrik ile ilğili değil )

Şöyle bir ilan :
QWERTYUIOPĞÜ projemizde acil vasıfsız bay , bayan danışman , 1234567890 ücret ,yol , yemek .

Amaç : İlanın gerçeği güvenlik görevlisi kursuna kayıt için eleman toplamak !!!
İyilik sever işkur ma firması .

6446_dunyanin-en-kisa-kisilik-testi-cok-sasiracaksiniz.jpg

Kolay Gelsin .

part time hem ogretıcı hemde yardımcı olarak dusunurmusunuz bende guzel yalıda calısıyorum

Personel nasıl yetiştirilir acaba merak ediyorum.
Personeli kursa gönderirsiniz mesela.
Personelin o konuda uzmanlaşması için mesela master yapmasını sağlarsınız.
Personelin kafası rahat olsun maddi kaygıları olmasın, işini zoraki olduğu için değil severek yapsın daha faydalı olsun kendi işiymiş gibi yapsın diye iyi maaş verirsiniz.
Personelde imkanlara bakar, en kötü bir vefa hisseder işverenine karşı ve elinden gelenin fazlasını yapmaya uğraşır.

Personel bence böyle yetiştirilir.
Diğer türlüsü üç kuruşa adam sömürmek olur. Yetiştirilmek üzere palavrası olur.

güzelim memleketim. Herkes cebini düşünüyor. Memlekete bir çivi çakma derdi yok kimsenin.

arkaplan adlı dostum sen bir pskologa falan git bence,facebook'um bile yok. Beni tanımıyorsunuz bu kadar kesin hükme varmanıza üzüldüm, canınız saolsun arkadaşlar

Son düzenleme:
arkaplan adlı dostum sen bir pskologa falan git bence,facebook'um bile yok. Beni tanımıyorsunuz bu kadar kesin hükme varmanıza üzüldüm, canınız saolsun arkadaşlar

Merhaba , psikologa git diyorsun , buna alınmadın canın sağolsun ,
Tek sorun arkadaşlar demeseydin , arkadaş deseydin .
Facebook kelimesini ben kullanmadın ama konu yazısında bana patladı !!!
Özür
Mesleğini bilen personel piyasanın üstünde kazanır bizde. demişsiniz ( işten anlayan için )
bu ilan için yetiştirmek için ??? ve firma ismi nedir? sorulmuş ???

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/tuzla-fabrikamıza-otomasyon-teknikeri-aranıyor.107647/#post-682680

Öneridir :
http://www.kariyer.net veya diğer web ilan sayfalarına verin ilanınızı bence .

Hayırlı işler ve çalışmalar , Sağlıcakla kalın .

Kolay Gelsin .

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri