plastik enjeksiyon makinası

Benim bir sorunum var enjeksiyon makinası ile. sorun şu; mengene kapanmadan grup mal basıyor mengene açarkende mal alıyor. bir anda oldu böyle makina otomatikte çalışıyordu. makine eski küçük arburglardan. sistemde eski sistem panosu falan. bu konuda baya uğraştım ama bi sonuca ulaşamadım bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
enjeksiyon makinalarına sürücü taktınız mı? bu iş de ben çok yol aldım. hatta bunun PIC ile kart bile tasarladım.İlginizi çekerse yazabilirsiniz.

arkadaşlar bana çok acil ayakkabı enjeksiyon makinası şeması lazım hazır çizim ve açıklamalı yardımcı olursanız simdiden teşekkürler

kıymetli sanatkar kardeşim bu hayırlı düşüncenden dolayı kendi adıma sizleri tebrik ederim.benim çalıştıgım fabrikadaki bir plastik enjeksiyon makinasında hakkından henüz gelemedigim bir sorun yaşıyorum.sizinde fikirleriniz üzerine ayrıca ne yapıp yapmadıgımı veya nasıl bir yol izlemem gerektigini tekrar test etmem gerekecek yardımcı olursanız memnun kalacagım.makina demag 110 model..kalıptan on parça sorunsuz çıksa ardından bir tane eksik ve sorunlu çıkıyor.bu yaklaşık yüzde onluk fire hep devam ediyor.ne yapmışsam sorun bitmedi. önerilerini önemle istirham ediyorum.şimdiden teşekkür ederim

mengene kapandıgında grup mal basıyorsa dikkat etmen gereken şey, mengenenin mekanik çene kilitlemesi yapması durumunda bir tane süviç enjeksiyon komutu vermelidir.bu kilitleme olmadan bu süviç duyarlı degildir.sanırım yanlış bir süviç bu startı vermekte..yapacagın şey makinayı izle ve manuel olarak mengeneyi kapat.tam kapanmaya yakın enjensiyon alçak basınç süvici on olacak ardından mekanik kilitleme ile birlikte başka bir süviç on konumuna geçecek.ve enjeksiyon sistemini start edecek...kolay gelsin..

Salim kardeşim. Roket, bilezik ve yüzükten emin misin öncelikle bunu sormam lazım. Şayet bilezik ile roket arasına metal girdiyse bu bileziğin ileri geri hareketini kısıtlar bu da enjeksiyon sırasında malın geri kaçmasına sebep olur. bilezik ve yüzüğü söküp temizle derim. şayet eminsen, hız veya basınç oransal valfi ile ilgili sorun yaşıyor olabilirsin. Valflerde hava olabilir veya kontrol sisteminde sıkıntı olabilir.

haitai makinada sürekli ssr arızası oluyo bıktım degiştirmekten :)

arkadaşım solid role olarak cruozet marka kullan bence verim alırsın

slm arkadaşlar jon wai marka150 sd model enjeksiyon makinesi elektik kesintisi oldugu oldugu zaman kalıp kilitli kaldıysa açılmıyor neden olabilir açma hızını basıncını en yüksek seviyeye getirdigimiz halde tık yok kriko yardımı ile açabiliyorum acil yardı bekliyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,949
Son üye
mrterenky_

Yeni konular

Geri