plastik enjeksiyon makinası

solitzeit role ssr olması lazım
------------------
demag hatyan arburg karus irdra stork benim işim

sayın aliwalo oncelikle selamın aleykum sana stork 1200 makinanın hakkında bi sorum olacaktı bizdeki makinanın kontrol ekranı haitianlardaki sisteme cevrilerek kullanımda benim sorum bu makinedeki on kapı emniyet siviclerinden olacak 2 adet yavaslatan enduktif sensor 1 adet enduktif kapı acık nihayet sivici ortada 3 adet sıralı sivici var toplamda 6 adet sivic var bu ortadaki 3 adet siviclerdeki kombinasyon cok ince bir ayar istiyor oyleki plc ile siviclerin hareketlerini taklit ettik olmadı sivicleri komple yeniledik olmadı bu konuda ne yapabiliriz

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Haitian ve tüm yerli makinalar ile ilgili sizlere yardımcı olabilirim

Tum plastik enj makinanarinin mengene ve makas guruplarinin bakimini burc ve perno mil lerinin imalatini yapiyorum bozuk burc yuvalarinin onarimi dahil yeni plaka yapimina kadar bilginize

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri