Pijama İle Bim'e Gidilir Mi?

Nesine üzüldünüz yaaa ben gülmekten yarıldım çok komikti teşekkürler:)

Olayda anlatılan sahne bir an gözümün önüne geldi açıkcası anlatan kişinin Aksi olduğunu sanıyordum alt kısımlara doğru geldigimde ise
Peder Zickler oldugunu fark ettim bir film konusu gibiydi.
"Abi bir şey diycem. Pijamanın arkasında delik var, baya bir büyük"
Okurken İlk Başlarda Hüzünlenmiştim son kısımda ise gülmek mi Ağlmamak mı Kararsız kaldım.

zaten bu iş böyledir ne zaman markete veya bakkala darmaduman bir şekilde gitseniz mutlaka güzel bir kızla karşılarsınız hikayesini anlatan arkadaş biraz daha farklı boyutta yaşamış olayı.:)

olay traji komikti hem güldüm hem düşün düm hemde empati yaptim ama gene güldüm , eline sağlık !!!!

HAYATIMDA OYLE BIŞEY YAPMADIM DESEM YALAN OLUR:)
geçen yıl dukkanım oturduğum apartmanın sokak içinde evımın karşısında bır muşterım geldı evden terlıkle gıttım dukkana ama farkında değılım:) evde akrabam mısafırımde olsa dışarda gunluk kıyafetım neyse oyle karşılarım bu guzel alışkanlık kanısındayım ama geçenm yıl yaşlandık :)sanırım ondan dukkanda muşterımı terlıkle karşıladım

bende gidiorum ama bayan terlikleriyle degil :)

Bizim sorumsuz bir arkadaş vardı annesinin terlikleriyle astsubay sözlü mülakat sınavına gitti Birde bu yolculuk tekirdağdan İzmir'e doğruydu ve kazandı. Öteki yandan baklava vücudu arkadaşım mülakatta elenmişti garip ama gerçek.

rezalet gerçekten hehe

filim gibi anlatmışsın ahhaha

Moderatör tarafında düzenlendi:
güzel bir hikaye..

çok iyi ya... olay bim olunca hiç bir şey mantıksız değil. hayatta gördüğüm en saçma market orası :)

Keyifle okudum.. Nedense Bim marketi oldum olası sevmem..

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Geri