Pic programlama kaynak arayışı

ibrahim626

Üye
Pic programlamayla ugrasıyorum elektronık öğrencisiyim ccs c ile basladım ve cok karıstı suan proton basıc kullanıyorum fakat yeterli kaynak bir türlü bulamadım elinde olan ekleyebilirmi şimdiden çok teşekkürler .

ETE dersleri var eğer proton kullanıyorsan benzeri (<pic basic pro> ki kodları küçük farklılıklarla aynı) "bence hiç bulaşma çünkü daha sonra bu seni ciddi anlamda zorlayacak çünkü beni ciddi manada zorladı ve hala zorlamaya devam ediyor ve edecek"
yok daha iyi bir dil kullanmak istiyorum başlangıçta biraz başım ağrısın daha sonra hiç başım ağrımasın diyorsan C bir kitap alacaksın yaklaşık 15tl "benim tavsiyem CCS"
Belleğim çok iyi kolay kolay hata yapmam ve de çok dikkatliyim diyorsan ayrıca hız istiyorsan asm bir kitap alacaksın yaklaşık 15tl
"ASM ile hiç uğraşmadım. o yüzden yorumum, ancak yorumlayanların yorumladıklarından çıkardığım yorumlar :))"
bu arada ben profesyonel değilim yani bu işten para kazanmıyorum. ayrıca yorum yazan arkadaşlar daha farklı çözümler üretebilirler.

ayrıca simulasyon ben İSİS Kullanıyorum. başında geçen saatler. kısaca ZAMAN+EMEK+AKIL+ZEKA+ Biraz da para (+++++++)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri