pic 16f84 ile pres sürgü panosu ve 8 kanal genel uzaktan kumanda

t.umpas

Üye
pic 16f84 ile pres sürgü panosu ve 8 kanal genel uzaktan kumanda devreleri yaptım.
8 kanal uzaktan kumanda bir çok uygulamada kullanılabilir.
pres sürgüsü masse panosu ise pic 16f84 ün fabrikada endüstriyel kullanımına örnek olması amacıyla verdim.
selamlar.

Ekli dosyalar

• pic projeler.rar
    205 KB · Görüntüleme: 8
ustam bu devreyi benımde yapmam için neler gerekli bana en baştan söylermisin

devreyi yapmak isteyenler için alıcı verici bas dosyaları ve hex kodları

Ekli dosyalar

• pic projeler2.rar
    349.1 KB · Görüntüleme: 6
dosyalar ekte pice 24v giriş uygulaması için örnek devre olabilir

Ekli dosyalar

• 8 kanal uzaktan kumanda ve pres.rar
    165.8 KB · Görüntüleme: 191
  • 8 kanal uzaktan.jpg
    8 kanal uzaktan.jpg
    94.4 KB · Görüntüleme: 118
dostum 16f84 yerine 16f84a kulansak bisey deisir mi .ben bi kac projede 16f84a kulandım ( cunku 16f84 ü bulamadım .)..ama hicbiri calısmadı

kardeş 8 kannalı rf devre için bize yardım edebilirmisin acil okul miçin

arkadaşlar banada en az 500 metrelik bir uzaktan kumanda devresi lazım ama kendim yapıcam.3 fazlı motor çalıştırıcam.telefon yada kumandalı olabilir.....yardım ederseniz sevinirim.....

motor isterse 6 fazlı olsun o farketmez .. gücü devreden röleyle sürcen rölede 3 kutuplu kontaktörü devreye sokacak onunlada motor kumada panosuna gücü vercen ....... senin ilk yapman gereken şey 2 durumlu tek kanallı rf alıcı verici devre ama oda 500 metreden zor biraz hacım..
gsm modülle olur anca .. onun zaten hazırları var uraşıp bitirene kadar bayağı zaman geçer benden demesi ....hazırı var al tak.. 100 tl bişe
olması lazım

emeğinize teşekkürler alıcı verici arasına gösterilen kablo bağlantısı yerine alıcı verici sensör ır led vb mi kullanılacak? açıklarmısınız? tşk

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri