Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dünya boşuna nükleer enerjiydi, güneş enerjisiydi, rüzgar enerjisiy di.... uğraşıyor sanırım.

evet sizin gibilerini kandırmak için mesela güneş enerjisi gibi saçma salak bişe uydurdular ve sizde hiç düşünmeden onları onaylıyorsunuz.
Neymiş efendim güneş enerjisi bedavaymış. Akülere ve panellere harcadığın parayla tüm mahallenin elektiriğini ödeyebileceğinin farkında bile olmuyorsun tabi..... onlar akıllı ya...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bir çoğumuz uygulamalar yapıyoruz. Ancak kendini bilmez, hatta kediye falan eziyet eden arkadaşlar yüzünden insan paylaşmak istemiyor. Şahsen uzun zamandır ara verdim ve henüz ciddi bir başarı elde edemedim. Ama bir gün bu iş olursa şu kediye eziyet eden adamı bulup ona özel bir şiş yaptıracam tam bir sanat eseri olacak ve ona kedinin intikamı için hediye edecem
Daha önce dedim belki başkasına ama lafım herkese, bunu yaptım 5dk veya 1 saat çalıştı durdu deyin ama vidyo ekleyin! 15kw lık enerji üreten arkadaş hala paylaşım yapacak ...!

Daha önce dedim belki başkasına ama lafım herkese, bunu yaptım 5dk veya 1 saat çalıştı durdu deyin ama vidyo ekleyin! 15kw lık enerji üreten arkadaş hala paylaşım yapacak ...!
Kim ki o. Burda böyle birşey idda eden mi var?

O kadar bilim adamları vark....
Arkadaş senin amacın ne ortalığı mı karıştırıyorsun nedir? Başka bi konuda aşağıdakileri yazmışsın?

yaklaşık olarak 6 7 yadır bu işin üzerinde sonuça ulaşmama allahın izniyle 1 ay kadar kaldı yaptım ve dakikada yaklaşık olarak 6000 dvr alıyorum kısa bir süre sonra elektrik üretcem saygılar....

Senin amacın ne olayın ne?

Kimsede bakıyorum da sabır yok sıkılıp hemen çalışmasını bırakıyor... Siz para kazanmak için evdeki enerjiyi bedavaya getirmek için bişeyler yapmaya çalışırsanız o iş olmaz... Birsey yapınca onun çalışmasından zevk alan tek gayesi bir seyi basarmanin zevkine varmak olanlar yıllarda olsa sıkılmadan çalışırlar. Ben akıllı telefon üzerine kendimi geliştirdim sırf meraktan para kazanmak aklımda bile yoktu hatta çok para harcamışimdir. En son tlefoncuda kalıp işi entegre değiştirme ekran vb işi yaparken buldum kendimi ve hâlâ parasına değilim ek iş oldu sadece. Zevk alarak çalışılan bir uğraşta sonuç alınır bana göre...

Kimsede bakıyorum da sabır yok sıkılıp hemen çalışmasını bırakıyor....Zevk alarak çalışılan bir uğraşta sonuç alınır bana göre...

Çok haklısınız. İlgi ve sabır çok önemlidir. Yinede şunu yapmak için uğraşırsanız olmaz gibisinden fikrlere katılmıyorum. Nihayetinde çoğu önemli buluş bir ihtiyacın oluşmasından sonra doğmuştur.

Doğru çalışmak çok önemli. Şahsen bende bir süre denemeler yaptıktan sonra ara verdim ama vazgeçtiğim yada sıkıldığım için değil. Çok daha iyi bir fikir buldum fakat denemek için yeterli zamanım ve maddi imkanım olmadı. E sorumluluklarımız var falan.... Yakın zamanda toparlanıp bu iş üzerinde daha ciddi şekilde çalışacağım. Önce kendime bi atölye yapmayı düşünüyorum. Bahçemiz uygun.. Bakalım artık hayırlısı neyse o olsun.

Bırakın bu boş işleri vatana millete faydalı işlerle uğraşın. Sahtekarların videolarını izleyip boş heveslere kapılmayın. Yazıktır günahtır. Faydasız ilimden Allah'a sığınırım...

Bırakın bu boş işleri vatana millete faydalı işlerle uğraşın. Sahtekarların videolarını izleyip boş heveslere kapılmayın. Yazıktır günahtır. Faydasız ilimden Allah'a sığınırım...

Herkes bu akılla gitse insalık taş devrinde kalırdı. Demekki Allah korumuş

Sen uzay çağına gidersin inşallah ama toz pembe masallara inanma pembesi gider tozunu yutarsın sonra :D

Sen uzay çağına gidersin inşallah ama toz pembe masallara inanma pembesi gider tozunu yutarsın sonra :D

Eğer yanılmıyorsam yaşını ve yeteneklerini biliyorum. Söyle bakalım bu güne kadar bu memlekete ne katkın oldu. Hadi düşün. Sadece asfalt yamadın değilmi? Sonrada dedilerki asfaltı almanlar yamayı türkler buldu. Eee oda bir buluş. :D

Bu memleket senin gibiler yüzünden başkalarının arkasından hep toz yuttu zaten. Vecihi hürkuş mesela. Senin zihniyetin onunda başına bela olmuştu. Sonra şu yerli araba. Her şeyi bildiğini sanıyorsun değil mi? Sana bilmediğin üzücü birley söyleyeyim. Senin gibileri her zaman birileri gömdü ve sonra hiç kimse hatırlamadı sende öyle olacaksın. Bu arada arkadaşlar böyle adamların laflarına takılmayın. Bu sözleri duyarsanız bilinki doğru yoldasınız. Çünkü en büyük icatlar ve başarılar hep hayallerle başlamıştır. Hemde tos pembe. En önemli adımlardan biride mücadeledirki en zor kısmı bu adamlarla uğraşmaktır. Ama sonunda bu zihniyet muhakkak gömülmüştür...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,194
Son üye
akocatas

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri