Paskomya sözünü tuttu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aleyküm Selam...

Fırsat olunca sizde selamımı iletirseniz sevinirim.

Merak etmeyin, yazılanları okuyordur.
yukarından bir yerlerden bize bakıp gülümsediğine eminim

Kendisiyle görüştüm, bir süre rahatsızlık geçirmiş, şuan sıhhati yerinde, forumdan kaydının silindiğini söyledi.
uzun bir listeye selam söylememi de istedi. "sami inci-nevzateke - arkaplan- erhan_tr- ardem-sasen1- confickerbelası- mr yamyam-bolubeyi- huh-meh- rsimsek-ak kur tek ikayserili- bu arkadaşlara bilgi verirsen sevinirim"
Aleyküm selam. Sağlığının yerinde olmasına sevindim:)

Kendisiyle görüştüm, bir süre rahatsızlık geçirmiş, şuan sıhhati yerinde, forumdan kaydının silindiğini söyledi.
uzun bir listeye selam söylememi de istedi. "sami inci-nevzateke - arkaplan- erhan_tr- ardem-sasen1- confickerbelası- mr yamyam-bolubeyi- huh-meh- rsimsek-ak kur tek ikayserili- bu arkadaşlara bilgi verirsen sevinirim"
Selamını aldım sağolsun. Hürmetler.

Aleykümselaam.
Ciğerli dostuma benden de salam.

bence gelme abi. o çeşme kurudu akmıyor artık . suyundan aşıklar içmiyor artık .
biri bu iyiliği banada yapsa silse ne güzel .:)
Doğruluktan bahseden bir arkadaş var onun hoşuna gitmeyecek türden birşeyler yazmanız yeterli olur. Size de bir iyilik yapıp diğer arkadaşlara yaptığını yapacaktır.

Zaten sana selamda yollayan yok servet usta :) Sevenin kalmamış forumda :)
Profil fotoğrafınız bana Under Ground u anımsattı. Herhalde o bahsettiğiniz nefes tüketen arkadaş Under Ground olsa gerek.

Profil fotoğrafınız bana Under Ground u anımsattı. Herhalde o bahsettiğiniz nefes tüketen arkadaş Under Ground olsa gerek.
Ukala ukala konuşan o eleman mı ? Forumdan gitmesi iyi olmuş bence :) . Çok öten horuzun ancak yahnisi olur .Oda sert olur :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,338
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Geri