Paratöner ve yıldırımdan korunma

Sen biliyorum zannediyorsun fakat yeterli bilmiyorsun.Bu paratöner konusunda toprakta(evin 2 km çapında toprak altında)yıldırım etkisi devam ediyor...Sen tornavida ile fiş priz tamir et biz de işlemci atom gibi gelişmiş bilgilerle devam edelim.Elektrik akımı atom yapısı ile ilgili.Foton nedir ne iş yapar desem cevap verebilir misin?Cevap Lazer ile ilgili!!!!Elindeki o telefon işlemcisi foton etkisi ile lazer ve devamında işlemci işte çalısıyor ve işlemci üretiyor...Bana iyi geceler...ORHAN

Son düzenleme:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sen biliyorum zannediyorsun fakat yeterli bilmiyorsun.Bu paratöner konusunda toprakta(evin 2 km çapında toprak altında)yıldırım etkisi devam ediyor...Sen tornavida ile fiş priz tamir et biz de işlemci atom gibi gelişmiş bilgilerle devam edelim.Elektrik akımı atom yapısı ile ilgili.Foton nedir ne iş yapar desem cevap verebilir misin?Cevap Lazer ile ilgili!!!!Elindeki o telefon foton etkisi ile lazer ve devamında işlemci işte çalısıyor ve işlemci üretiyor...Bana iyi geceler...ORHAN
Sayın Orhan;
Sayın @kocamanusta 'nın mesleki yeterliliğini derecelendirmek haddim değil ancak uzman bilgisi gerektiren pek çok konuda bilgilendirme yaptığına defalarca şahit oldum. Özellikle meslekten olmayan kişilerin yıllarını mesleğe adamış kişilere anlamsız, haksız derecelendirmelerde bulunmasını en hafif tabiri kullanmaya çalişarak ifade edeyim "terbiye ve saygı" sınırlarını zorlayan, aşan hadsizlik olarak nitelendiriyorum.
Üslubunuza dikkat etmenizi rica ediyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri