PARADOX 728 ult

asoos

Üye
cihazı ilkdefa bakıyorum biryere montaş edecem ama cihaz TBL ve MEM lambası yanıyor ve yukarıdaki kırmızı led anahtar resmi var kilit nosunu istiyor heralde ve konsol yaklaşık 1 veya 2 dakka durmadan sürekli ötüyor ana sirende calıyor ama devamlı deil beli bi süre sonra sirenler duruyor ve konsol hiç bi şekilde kumanda etmeme musade vermiyor yanlızca 1.2.3.4 sensürlerin önüne bişe geldinde 1.2.3.4 nolu rakamlar yanıyor yardım ederseniz sevinirim teşekürler

474747 şifre gir alarm kapanır

alarm panelini nerden aldıysan ordan şifresini ögrenmelisin hı denedin olmadıysa panelin resmini mail at ben sana çizim ve yazım ne yapacagını
********@hotmail.com
RESUL YÜCEL AYTEKİN
HERTÜRLÜ PANEL SORUNU ÇÖZÜLÜR SADECE RESİMİNİ MAİL ATMAN YETERLİ

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeş saat tarih ayarlı değil akü takmadıysanda tbl yanar bögeleri tanımlaman gerekir alarm anında arama numarası girilmemiş ve siren çaldığı için yada alarm verdiği için mem yanık kalıyor 474747 paneli 4 haneli kullanıma almadıysan master şifre aldıysan4747 kullan ve program şifresi fabrikasyon 727272 veya 282828 4 haneliye aldıysan 7272 veya 2828.eyer mem ve tbl tuşlarına basınca numaralardan hangilerinin yandığını bana yazarsan sana daha kolay yardımcı olurum.

paradox panelde bel- bel+ arasına 1k dırenc baglayıp bel- yı sırenın tetık ucuna bagladıgımda sıren baglantısında bı sorun olur mu ? paradox ılk defa calıstırdım sırenım bu sekılde baglı fakat calısmıyor.. baglantı sorun var mı ? tesekkurler ..

direk aux + aux - çıkışı var panelde ordan sirenin eksi tetikse eksi uca röle bagla çalışır artıysa aynı şekilde bagla
sen bn bide dersinki röle nasıl baglanır röleyi ters çevirdigin zamn açık ve kapalı kontagı vardır senin yapacagın işlem rölenin açık kontagının birine siren tetigini gir ortak ucada eksiyi gir rölenin besleme uçlarını direk bell + bell- gir direnç gerekmez

kardes pırların baglandıgı aux yerleri hata veriyo 1.2.3.4 numaralar yanıyosa devrede 1 c 2c 3 c 4 c yazan yerler yanı rakamlar giriş c ler com onları bagla daha sonra elındekı kart 728 ultra ise 282828 fabrika giriş şifresidir eger 738 ise 383838 dir bi incele olmaz ise bana ozelden msj at

cihazı ilkdefa bakıyorum biryere montaş edecem ama cihaz TBL ve MEM lambası yanıyor ve yukarıdaki kırmızı led anahtar resmi var kilit nosunu istiyor heralde ve konsol yaklaşık 1 veya 2 dakka durmadan sürekli ötüyor ana sirende calıyor ama devamlı deil beli bi süre sonra sirenler duruyor ve konsol hiç bi şekilde kumanda etmeme musade vermiyor yanlızca 1.2.3.4 sensürlerin önüne bişe geldinde 1.2.3.4 nolu rakamlar yanıyor yardım ederseniz sevinirim teşekürler

ARKADASLAR AYNI SORUN BENİMDE BASIMA GELDİ YADIMCI OLABLİRMİSİNİZ GERCEKTEN ACIL KOLAY GELSİN
*********@hotmail.com
:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
s.a hayırlı günler. kardeş bende bitane 728 ultra var.müşteriden aldım arızalıydı.kondansatör patlamış bende aynı kondansatörü taktım paneli çalıştırdım ama menü tuşu ile tbl tuşu yanıyor ve kilit lambasıda yanıyor.durmadan ötüyor.1 2 3 4 nolu zonlar yanıyor.bende yanan zonlara her bir zon la com bir kablo bagladım söndüler.ama durmadan çalıyor.panelin şifresini de giriyorum kabul etmiyor.4747 ve 2828 474747 deniyorum hiçbirşey olmuyor.bu konu hakkında bildiniz varsa yardımcı olur musunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri