PARADOX 728 ULT KEYPAD..

teşekürler alarmcıaltan bıde sırenı hıc bagflamadan denemem mumkunmu zonun kapamıp kapanmadıgını gormek ıcın sabotage baglantısı yok

saygılar

merhaba
tabiki mümkün paneli direncli kullanıyorsanız zon3 ve com arasına direnç (1k ohm) veya direncsiz kullanıyosanız zon3 ve com arasına kablo ile kısa devre yapınız
saygılarımla

sabotage baglı olmadığından keypedde 3 numaralı ışık yanabilirmı sabotajı nereye bağlayabılırım
benimle ilgilendiğiniz icin cok tesekkur ederim
saygılar

merhabalar söyledığınız gibi direncleri paneldekı c ve 3 e bagladım ve ışık söndü tmrp ye giden telleri dırenc koyarak bagladıgımda aynı hatayı tekrar verıyor. alarm onları devre dışı bıraktıgımda sorunsuz calısıyor acaba neden olabılır.sabotaj kontaklarını kullanabılırmıyım

merhabalar söyledığınız gibi direncleri paneldekı c ve 3 e bagladım ve ışık söndü tmrp ye giden telleri dırenc koyarak bagladıgımda aynı hatayı tekrar verıyor. alarm onları devre dışı bıraktıgımda sorunsuz calısıyor acaba neden olabılır.sabotaj kontaklarını kullanabılırmıyım

merhaba
bu sorun sizin siren tamperinizde yani kapak sabotjınızda sorun olduğun gözteriyor siren içinde swic dediğimiz kapak kpanınca kapalı kontğa dönüşen bir swic bulunmakta bu arızalı olabilir yada swic tam oturmuyor olabilir
swici iptal ederek te kullnabilirsiniz ama tavsiye etmem swici kontol edin olmassa değiştirin
saygılarımla

cok tesekkur ederim kullanma klavuzunda bır sey dıkkatımı cektı tamper baglantı özelligini aktiv ediniz dıye reset yaptım ondan olabılırmı swıtch dedıgınız uzun kapak vıdasının altında olanmı yalnız sabotaj baglantıları boş kablo baglı degıl
saygılar

cok tesekkur ederim kullanma klavuzunda bır sey dıkkatımı cektı tamper baglantı özelligini aktiv ediniz dıye reset yaptım ondan olabılırmı swıtch dedıgınız uzun kapak vıdasının altında olanmı yalnız sabotaj baglantıları boş kablo baglı degıl
saygılar

merhaba
evet sabotj swici o uzun vidanın ldındaki swicdir
bakın swicin 3 adet ucu vardır normalde açık yani swici elinizle kapattığınız zam<an kapalı hale gelen uca com ve 3 <den gelen ucudirek bağlayın kapatın swic kapattığınızda kapalı hale geliyorsa sorun yok
saygılarımla<<<<<<<

saygılar

merhaba
evet sabotj swici o uzun vidanın ldındaki swicdir
bakın swicin 3 adet ucu vardır normalde açık yani swici elinizle kapattığınız zam<an kapalı hale gelen uca com ve 3 <den gelen ucudirek bağlayın kapatın swic kapattığınızda kapalı hale geliyorsa sorun yok
saygılarımla

merhaba swici denedim widayı sıktıgında devreyi tamamlıyor vıdayı gevşettıgımde devreyı acıyor platınde bır hata veye programlamada olabılırmı
saygılar

merhaba swici denedim widayı sıktıgında devreyi tamamlıyor vıdayı gevşettıgımde devreyı acıyor platınde bır hata veye programlamada olabılırmı
saygılar

merhaba
vidayı açıp kapattığınızda swic normal çalışıyor ise
yani vidayı sıktığınızda swic kapalı konuma dönmesi gerekiyor
bağlantı şu şekilde olmalı com dan cıkınız swice giriniz swic diğer uçtan çııkışında araya 1 k ohm luk direnc atarak 3 e gidiniz ama swicin sağlamlığını bir ölçü aleti ile test ediniz direnc seri olarak bağlı olmalıdır
saygılarımla

Ya bana pır dedektörlü hırsız alarm devresini asmbli, hex kodları devrenin şekli ve baskı devresi lazım sizde mevcutsa bana gönderebilir misiniz.? Şimdiden ilginize teşekürler
şu adrese yollarsanız sevınırım... [email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri