PARADOX 728 ULT KEYPAD..

playmobill

Üye
Merhaba arkadaşlar.geçtiğimiz cumartesi ilk defa bu modelin kurulumunu yaptım sadece datasheet e bakarak.sizden bir kaç sorunuma yardımcı olmanızı rica ediyorum.

**keypad'de bildiğiniz üzere alarmı kurduğumuz zaman geri saymaya başlıyor ama bende sesli uyarı yapmadan geri sayım oluyor buzzer normalde diğer işlemlerde çalışıyor ama birtek onda ikaz vermiyor bunun sebebi ne olabilir.??
**birde alarmı aktif ve deaktif yaparken sistemin vermiş olduğu fabrika ayarı süre var ben bunlar daha kısa tutmak istiyorum.bunu nasıl yaparım
**Son olarakda telefon arama modulünü kurmamda yardımcı olabilirmisiniz.telefon hattının bağlantısını yaptım sadece programlama işi kaldı..

herkeze şimdiden teşekkür ederim..iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
abıcıgım panelın suresını gırıs cıkıs suresını ayarlayacaksan soyle yap enter 2828 de ordan 049 de kac sanıye istiyorsan ornek 010 sanıye bu gırıs suresı
050 de buda cıkıs suresı ornek 010 sanıye gir enter enter de

**keypad'de bildiğiniz üzere alarmı kurduğumuz zaman geri saymaya başlıyor ama bende sesli uyarı yapmadan geri sayım oluyor buzzer normalde diğer işlemlerde çalışıyor ama birtek onda ikaz vermiyor bunun sebebi ne olabilir.??

Bunun sebebi doğru programlama yapılmamış olmasından kaynaklanabilir! 2. adımda söylenenleri uyguladıktan sonra sorun kalkabilir..

**birde alarmı aktif ve deaktif yaparken sistemin vermiş olduğu fabrika ayarı süre var ben bunlar daha kısa tutmak istiyorum.bunu nasıl yaparım

enter 2828'e bastıktan sonra 049'u tuşlayıp giriş süresini 3 rakamla ifade edebilirsin yani 12sn için 012 yi tuşlamalısın..

enter 2828'e bastıktan sonra 050'yi tuşlayıp çıkış süresini 3 rakamla ifade edebilirsin yani 12sn için 012 yi tuşlamalısın..

**Son olarakda telefon arama modulünü kurmamda yardımcı olabilirmisiniz.telefon hattının bağlantısını yaptım sadece programlama işi kaldı..

Hangi telefon arama modülünü kullandığınızı söylemelisiniz..

şunlara bi göz atın;

Paradox Programlama Klavuzu

Saygılarımla..

programlama da 086 adresınde mem tusunu yakarsan keypad buzzer cıkısı verır arkadaslarında dedıgı gıbı 049 gırıs 050 cıkıs 052 de sıren calma suresı bunlar da 3 hanelı olarak tabıı

arkadaşlar bende paradok 728 var paneli resetledım fabrıka ayarlarına gerı dondu saatı kurdum keyped deki 8 nolu ışık söndü.daha evvel armıng oluyordu simdi ready ışığı yanmadığından alarmı kuramıyorum.keypedde 3 nolu sırenın baglı olduğu zon ışığı devamlı yanıyor.yardım edebılırsenız sevınırım saygılar

Merhaba arkadaşlar.geçtiğimiz cumartesi ilk defa bu modelin kurulumunu yaptım sadece datasheet e bakarak.sizden bir kaç sorunuma yardımcı olmanızı rica ediyorum.

herkeze şimdiden teşekkür ederim..iyi forumlar.
merhaba
GİRİŞ SÜRESİ VERME
enter + 2828 + 050 + SÜRE (Ör: 020 sn)

ÇIKIŞ SÜRESİ VERME
enter + 2828 + 049 + SÜRE (Ör:020 sn)

GİRİŞ VE ÇIKIŞ SÜRESİNCE KEYPADE SİNYAL SESİ VERME
enter + 2828 + 088 + 12’Yi Yak + enter

ayrıca telefon arama modülünün marka ve modelini bildirirseniz yardımcı olmaya çalışırız saygılarımla

arkadaşlar bende paradok 728 var paneli resetledım fabrıka ayarlarına gerı dondu saatı kurdum keyped deki 8 nolu ışık söndü.daha evvel armıng oluyordu simdi ready ışığı yanmadığından alarmı kuramıyorum.keypedde 3 nolu sırenın baglı olduğu zon ışığı devamlı yanıyor.yardım edebılırsenız sevınırım saygılar

merhaba trbl 8 hatası için

enter 282828 mem saat dakika enter yeterlidir
3 nolu zone ışığı sabotaja bağlı ise siren kapağını kontrol ediiniz veya resetlediğiniz için
ZONLARI DİRENÇSİZ ÇALIŞTIRMA
088 + MEM Tuşunu Yak + Enter
kullanınız
saygılarımla

teşekkürler ama tam olarak anlayamadım 282828+088+mem+enter mi yoksa mem le enter arasında tuslara basılacakmı saygılar birde direncsiz diyorsunuz direncler cıkartılacakmı

Son düzenleme:
teşekkürler ama tam olarak anlayamadım 282828+088+mem+enter mi yoksa mem le enter arasında tuslara basılacakmı saygılar birde direncsiz diyorsunuz direncler cıkartılacakmı

merhaba
enter 282828 088 mem yakın ve enter bastığınızda panelinşze ağlı zonalarda direnç bağlanmadan çalşıcaktır aynı şekşlde mem tuşunu söndürürseniz dirençli hale gelicektir ben bunu şunun için söledim panele reset attıktan sonra 3 nolu sorun olduğunda bu sorun ya siren sabotajının açık olduğunu yada drençli veya drencsiz olayını gösterir başka bir sorun olamaz diye düşünüyorum.
saygılarımla

teşekürler alarmcıaltan bıde sırenı hıc bagflamadan denemem mumkunmu zonun kapamıp kapanmadıgını gormek ıcın sabotage baglantısı yok

saygılar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri