OSB'lerdeki Trafo Merkezleri Hk.

.. Osb deki firmaların elektrik faturasını kim kesiyor?
Sorunun konuyla alakası nedir?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İlk mesajda kurduğum cümle yanlış anlaşıldı galiba. @yildirimbeg ilk mesajda bu durum sadece OSB lere özgü bir durum mu şeklinde bir cümle kurmuş bende sadece OSB ile alakalı olmasa gerek çünkü biz OSB de değiliz ve bizde de var ve bizdekinin sorumluluğu dağıtım şirketinde anlamında bir cümle kurdum. OSB de olanın sorumluluğu kimdedir bilmiyorum belki OSB nin sorumluluğundadır.​

@fgencal
Konu osb içindeki ölçü hücreleri ile ilgili.. siz "bizde de var" deyince sizin firmanın osb içinde olduğunu düşünerek sordum soruyu..

@fgencal
Konu osb içindeki ölçü hücreleri ile ilgili.. siz "bizde de var" deyince sizin firmanın osb içinde olduğunu düşünerek sordum soruyu..
Sadece OSB ye mi özgü mü diye cümle kurulunca soru sadece OSB nin kapsamından çıkmış oluyor. Tabi biz OSB de değiliz diye baştan yazsaydım yanlış anlaşılmaya mahal olmazdı.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri