Og Kesicisinin Sökülmesi & Toplanması (resimli)

Bu şekilde açık bir dille anlatılması gerçekdende faydalı oldu. bende bekliyorum farklı konuların resimli anlatımını :)

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Böyle bir çalışma yaptığınız için size tesekkür ederim. Çok yararlı olacagını düşünüyorum ,elinize sağlık

emeğine sağlıkk çok güzel olmuşş

çok beğendim...umarım boş vakitlerinizde bilgilerinizle bizlerede ışık tutmaya devam edersiniz..teşekkürler...

her şey iyi güzelde siz bunu yağlı tip kesicilerde uygulamışsınız. şimdi ise yağlı tip kesici kullanılmıyo genellikle sf6 ve havalı tipler kullanılıyo onlarla da ilgili fotoğraf değilde video tarjında bişey yaparsanız çok daha iyi olur bence

arkadaşlar bizim kullandığımız kesiciler sf6 gazlı elimsan marka kesicilerdir. benim genellikle karşılaştığım sorun şu kesicilerde yaykurma motoru yayı kurduğu gibi kesici kendi kendine besliyor birde kesici ne elle manuel olarak nede kumanda sisteminden besliyor karşılaştığım sorunlar genellikle bunlar yardımcı olursanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşım çalışman çok süper olmuş ellerinize sağlık. bu gibi konulan bence sabitlenmeli... olursa devamını dört gözle bekliyoruz...

saygılarımla...

Güzel bir çalışma olmuş biraz daha ayrıntılı olabilirse daha öğretici olacaktır.

ne başa bela icatlardı bu yağlı kesiciler değil mi? :) görünce irkildim birden. iyiki SF6 var iyiki CF4 var. icad edenlerden allah razı olsun.

sağol abi..senin sayende bilgi daracığımız genişlemekte

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri