O An Elektrikçi Olduğuma İsyan Ettim.

kardesım cok gecmıs olsun allah c.c cümlemizikorusun

geçmiş olsun arkadaşım hakikaten bu meslek zor ve dikkat isteyen meşakkatli bir meslek.
ama ecel çizgisine gelindiğinde ise ne kadar dikkat edilsede ne kadar temkinli yaklaşınsada gerisi yalan.
Allah hepimizin yardımcısı olsun,hepimize hayırlı uzun ömürler versin.
sevgiler

Geçmiş olsun.Bizi yarada ne kadar şükretsek azdır.

senin bi hatan yok seni oraya arızaya çagıranlar seni bilgilendirmesi gerekirdi tedaşçıların da çalışma yaptıgından.....verilmiş sadakan varmış.....

arkadaslar bugun basıma gelen bi olay için yardımınızı bekliyorum..orta gerilim hattına (tellerine) 1,5 mt uzaklıkta iki adet 125 w civabuharlı sokak lambası taktım.enerjiyi aldığım yerde 20 adet 2*40 florasan var.florasanlar normal yanıyor.fakat civa buharlıları yaktığımda nötr kayboluyor.sokak lambalarının uclarını bosa cıkarınca 220 volt normal geliyor.anlıyacagınız sokak lambalarım yanmadı.og ile ilgisi olabirmi?
not: kablo mesafesi 20 mt 2*4 çekildi.ve ek ws bişi yok.
yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden ttesekkürler..

allah korumus anlık bı kurtulus olmus yaklasık ag gerı donusunden 19000 volttan kurtulmussun benzer bı olay benımde basıma gelmıstı.hicbirsey kullanıcı ısımlı arkadasın sorusuna ıstınaden benım sormak ııstedıgım o trafo acaba özel trafomu yoksa tedasa aıt olan bı trafomu. tedas görevlılerı bıle bıle tel kopugu uzerıne hat beslemezler en azından aklından bole bı ıhtımak gecse bıle vermezler. sen acık hatta hıc arıza aradınmı arkadasım 34.5Kv sebekede telın kopuk oldugunu gösteren bı role yok yanlıs bılıyosam duzeltın. arkasadım sana yınede cok gecmıs olsun

kaza geçiren tüm akadaşlar büyük geçmiş olsun...allah(c.c)hepimizin yardımcısı olsun.önce sağlik........

Yazılanları ibretle okudum. Gerçekten elektrik şakaya gelmiyor. Geçmiş olsun.

Buyuk gecmis olsun. Fakt bu olayda halen eksik bir nokta var. Bir sekilde bu olaydan sorumlu Tedas gorevlisi arkadaslarimizin, yazili olmasa bile, en azindan bagli bulunduklari daireye gidilip, tarih yer zaman bilgisiyle birlikte ilgili mudur veya seflerine sikayette bulunmak lazim.
Burada maksat illa ki birilerinin canini yakmak degil, insan hayatinin onemli oldugunu, canina onem veren insanlarin da bulundugunu , ve sahip oldugumuz meslegin kutsal ve ciddiyet isteyen bir is oldugunu iligili '' sorumsuz'' arkadaslara iletmektir.Tekrar buyuk gecmis olsun.

öncelikle büyük geçmiş olsun ihmale çok üzüldüm ama kurtulmanıza çok sevindim

Allah yardımcımız olsun zor iş yapıyoruz

yukarda alıntı yaptığım kardeşimede katılıyorum maksat can yakmak diğil can kurtarmak

arkadaşım çok büyük geçmiş olsun allah(c.c) hepimizi bu tür kazalardan korusun

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,065
Son üye
4r4wn

Yeni konular

Geri