Net maaş?

Aylık net maaşınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    109
peki radikal çözüm nedir baş kaldırımı seçilmişlerin değişmesimi toptan her şeyi bırakmakmı

acizhane fikrim reklam sılagonu gibi (EGİTİM ŞART ek olarak DENETİM ŞART).hangi vatandaşım seçtigi birokratı denetlediki ? hatta ahmeti seçti mehmet oturdu koltuga amacımız siyasiler degil iş bilmez kişilere ufku dar olanları kolayca her istegini yaptırmak adına oralara oturtan menfaat ve cıkarları ugruna vatandaşını maddi manevi zarara ugratan sef,müdür müsteşar sıfatlarını yakıştırdıgımız önünde dügme iliklediklerimizden bahsediyoruz .onlardan büyükleri denetlemek yasama ve yürütme organlarının görevi sen ben denetleyemeyiz aslında bu ülkede yaşamak kanun .örf ve adetler toplumsal kurallara baglıdır ve de kanun larla hiçmi hiç işimiz olmaz yanlış yapan olursada koparırız kafasını mantıgı ile yaşıyoruz buraya kadar yanlış varsa ekleyin yanlışımı düzelteyim.ama böyle davrandıkcada ezim ezim ezilen benim diploma alıp ,bilgi garibanı kalan vatandaşım oluyor hakkını ,gücünü bilmeden tatlıya tuzluya bulaşmadan geldigi gibi sonsuzlugu seciyor.Baş kaldırının kanun önündeki ismi isyan .herşeyi oldugu gibi bırakılması ise görevden kacmaktır isyan tekil olursa adli tıp kurumunu ziyaret ettirilir 102tl ceza oda tc kimlik no na gelir mal mülk almaya kalkarsan karşına cıkar toplu olursa düzeni yıkmaya girer 2yıldan başlar yargının dilinde biter.denetleme ve secme hakını yerine getirmezsen 30 tl tc kimlik no na yazılır mal mülk alırken karşına cıkar secilmişleri degiştirmek tabiki! yanlışı ben secmişsem ben azat ederim sucu varsada hesabını sorarım . ya adamsende ugraşaçak konumu yok bak ekmek kavgana diyenleri duyar gibiyim .ben kendim için degil gelecekte genç nufusu teknolojiye aç her şeyin iyisine layık ülkemin insanları için mücadelem sizlerde ülke için bir tugla koyun bir taş koyun onlarada sahip cıkalım.

sayın mtelektrik arkadaş..seçilmişleri toptan değiştirmek ya da bütün herşeyi bırakmak çözüm degil..herkese bu mantığı aşılamak önemli..ama o da dediğim gibi çok zor hatta imkansız bir olay...

autamations vallahi anlamazlar türkiyedeki en büyük problem bir üstünün kendinden iyi bilen birisini ise almak istemez kendi isi bitecek sonra ya hersey tanidik işi olmus yani adam sendecilik almis basini gidiyor isi cok iyi bilip bilmemen o kadar önemli degil kimse düsünen istemiyor üreten istemiyor her zaman eksik kalacan muhtac olacan kendi basina bisey yapamayacan veya yapacan ama senin adin hic gecmeyecek biz yaptik olmayacak ben yaptim olacak düzelmez düzelmez hic umudum yok

herkese Allah daha çok versin :)
SAYGILAR

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri