Musluk Suyundan Elektrik Üretecek Jenaratör Buldum Mini Hes

Merhabalar bir arkadaşım evdeki Şebeke suyundan elektrik üretebileceğimiz bir jenaratörünün olduğunu söyledi. Ne yalan söyleyeyim benim aklıma yattı. Fakat bu üretilen elektriği evde nasıl değerlendireceğimi bilmediğim için yakında kendisine döneceğimi belirttim. Sizce bu elektiriği nasıl değerlendirebilirim? Ayrıca harcanacak para üretilecek elektriğe değecek mi? O da çok önemli.. Ben sözü uzatamadan mini hes'in bilgilerini vereyim. Ayrıca bu jenaratöre ne kadar para versem yeterli olur? Eğer sistemi beğenen arkadaşlar olursa temin noktasında da yardımcı olmak isterim.
[email protected]
$(KGrHqEOKpYE1qzggcf3BNnH9kD)ZQ~~_1.jpg

Technical parameters
Maximum working pressure of 1.75 MPa
Working pressure 0 ~ 1.75 Mpa
Test pressure 1, 2 MPa
Temperature range of 0 ~ 120 ° C
Maximum allowable temperature 110 ° C
Maximum: 30 min
Storage Temperature -25 ~ 65 ° C
Flow range of 1.5 ~ 20 l / min (pressure 0.05-0.2mpa)
Max. Output 4.3 + / -0,3 VDC water flow 10 l / min
Output voltage 3.6 + / - 0.3 VDC water flow 2.0 l / min
Start the flow of the output voltage 1,1 + / -0.25 VDC water flow 1 l / min
Case Material: Nylon Fiber, POM.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
nerden kopyaladıysan kocaman puntalar ve kırmızı renk itici olmus :) almaktan vazgeçirdi beni :p

malesef artık düzeltemedim.. Bu ürünü nasıl değerlendirebilirim bir fikri olan var mı?;)

Gerekli düzenleme yapıldı.

Tam aradığım şey . Nerden ve kaça bulurum.

Kolay gelsin........

böyle bir jeneratör illaki musluk suyunun basıncını bir miktar düşürür. Jeneratörden sonraki tanzik miktarı sizin için yeterliyse şayet bu jeneratörü kullanabilirsin mesela benim ev için böyle bir jeneratör saçma olur zaten su nazlı akıyor.

testcimurat jenaratöre 100tl diyor arkadaşım. İstersen yardımcı olurum temininde. Bunu bende kendime almak istiyorum ama nasıl değerlendirebilirim bilmiyorum. Sen nasıl kullanacaksın anlatır mısın?

Abicim evinde elektrik yok mu. Onun 4,5 voltu ile napicaksin. Anca pil sarj edersin o da butungun surer. İs degil yani. Ama bunun buyugunu apartman veya site girisine takarsan guzel elektrik uretirsin, bahce aydinlatman bedavaya gelir mesela

nasıl buldunuz ve bu bizim mızamı zararımızamı anlamadıım

Bende böyle bir proje içerisindeydim.hatta kendi yaptığım su jeneratörü var ama geliştiremedim imkansızlıklardan.Yalnız 4.3v yerine 12v-1A olsa ups aküsünü şarj edip 220v çıkış alırsın ups den.

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri