motorlu seviye sensoru problem

agbi vibratorun calıstıgı zamanda ediyor aynı sıkıntı sensorlerde var bi problem o kadar para ver sensore sonra rezil ol cok can sıkıcı bir durum bu bide yetmezmis gibi sensorun içindeki swichlere basan metl bacaga enduktif sensor bagladık hizasına gelince o acıyor swich oldu sana 500 lira pano 1000 lira ettimi 1500 lira 500 lirayla hallolacak işi baska muhendise yaptırdılar adam dumanını cıkardı vallahi 1500 x 18 = 27000 lira boyle işmi olur yav ben bu kadar acayip iş gormedim yapan yılların muhendisi nasıl olur yav

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Üff iyi paraymış.Kardeş sen sensörlerin üst kapağını sök içinde sensörün zorluk derecesini ayarlamal için bir yay var o yayı en son tırnağa atlat sensörün hassasiyeti biraz daha azalir.

Vibratörün şiddetini de azaltmayı dene.

agbi bide aklıma statik elektrik geliyo sensorun mili demr hazneye bosalan mal plastik olusan statik elektirik makina topraga baglı olsa bile etkiliyor olabilirmi bi makinada deneme yapmıstım vibratoru tum soktum sensorun ayarınıda iyice azalttım 5 dakka dogru calıstı gene bozuldu senoru bosta calıstırıyom bise yok hazneye taktınmı sıyırıyo resmen

Topraklamayı hiç ölçtün mü.Belki yapabilir.Olmazsa sensörün milini ve yaprağını anti statik bir malzemeyle kapatmaya çalış bi dene bakalım.Çok ağır olmasın sonra mil dönmez.

tamam agbi saolasın sende kendi isin gibi ilgilendin işin ras gelsin yarın bide bunu deneyim olur inşallah hayırlı aksamlar agbi

agbi sensorleri falan iptal ettik o kadar maliyet arıya gitti simdi normal operator cift konumlu anahtarla helezondan mal cekip helezondakş malı bosaltıyo veysel agbi senden
numaranı rica edebilirmiyim sıkısınca seni arayabilirmiyim ?

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri