Motorlarda sİpİr sayisi

Merhaba
Bende vibrasyon motoru üretiyorum.Biz motorlaru 1:2 oranında sarıyoruz.Yani 1400 dev/dk 7,5 kw değerinde bir statöre 5.5kw sarım yapıyoruz.
Kullandığımız bu yöntem motorun tork üretirken ısınmamasına ve güç kaybı olmamasına olanak sağlıyor.
Fakat benim istediğim daha güçlü motorlar üretmek.Bu yüzden bununla alakalı bana formül gönderip yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı*

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba
Bende vibrasyon motoru üretiyorum.Biz motorlaru 1:2 oranında sarıyoruz.Yani 1400 dev/dk 7,5 kw değerinde bir statöre 5.5kw sarım yapıyoruz.
Kullandığımız bu yöntem motorun tork üretirken ısınmamasına ve güç kaybı olmamasına olanak sağlıyor.
Fakat benim istediğim daha güçlü motorlar üretmek.Bu yüzden bununla alakalı bana formül gönderip yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı*
Yeni bir buluşmu ? Biraz ! açıklayabilirmisiniz ? 2,2 kW a göre sarsanız,daha büyük torkmu elde ediliyor ?

Son düzenleme:
.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,002
Son üye
enginyayl

Yeni konular

Geri