Monofaz devreye kapasitörler bağlamak

Eee? Nolmuş? Biz buna kompanzasyon diyoruz. Kondansatörü cihazın ucuna bağlarsan da bireysel kompanzasyon adını alır...
Fişe takılıp fatura düşürenler var . Ondan olmaz mı ?
Siz neden böyle bir üslup tercih ettiniz , ilginç vallahi

"Eee? Nolmuş?" un cevabı ilk postda mevcut
Size ihtiyaç olan cevabı verdigimi düşünüyorum. Gerisi lafı güzaf .

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Siz neden böyle bir üslup tercih ettiniz , ilginç vallahi

"Eee? Nolmuş?" un cevabı ilk postda mevcut
Hem işten anlamayıp hem de bana "bak işte oluyor arkadaş" der gibi doküman paylaşılınca sinirlendim biraz.
Fişe takılıp fatura düşürenler var . Ondan olmaz mı ?

Bizim bir elektrik teknisyeni abimize satmışlar böyle bir cihaz. Olmaz abi yok öyle birşey dedim yok yok fatura düştü diye inat etti. Aradan çok uzun yıllar geçti geçenlerde bana sen haklıydın hiçbir işe yaramıyordu diye itiraf etti.

Hem işten anlamayıp hem de bana "bak işte oluyor arkadaş" der gibi doküman paylaşılınca sinirlendim biraz.

Bizim bir elektrik teknisyeni abimize satmışlar böyle bir cihaz. Olmaz abi yok öyle birşey dedim yok yok fatura düştü diye inat etti. Aradan çok uzun yıllar geçti geçenlerde bana sen haklıydın hiçbir işe yaramıyordu diye itiraf etti.
Tasarruf yaptığı doğru ama kimin için. XEDAŞ herhalde kesin makbul bu cihazlar der .

Yok hocam ben benzer bişey bulunca paylaştım , böyle olur mu vs gibisinden
Öyle bir tutumum olmaz tabiki , daha detaylı bir cümle yazsaydım keşke öyle anlaşılmazdı kusura bakmayın

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri