Moeller ürünleri kullanırken dikkat

ne kalite var ne servis bol bol mazeret allah kabul etsin sen gönder de alan varmı orası tartışılır kesin müşteri hatasıdır hepden salağız ya....

Çamur at izi kalsın, madem işine gelmiyor Moeller kullanmazsın.

Bak başkaları yıllardır kullanıyor, problem yaşamıyormuş. İşleri tıkır tıkır işliyormuş. Demekki sen de bir problem var!!!

madem sürücüler güzeldi neden değiştirme gereği duydu moeller??? Eski sürücüleri güzel güzel satmaya devam etseydi?

sayin maximax ve ansez birbirinize karsi hitap etme seklinize lutfen dikkat ediniz .aksi taktirde forum kurallari geregi ceza alabilirsiniz.

Sayın yönetici ben bir sıkıntı yaşadım ve bunu dile getirdim arkadaşla bir problemim yok ama formu okursanız arkadaş beni kışkırtmak için elinden geleni yapıyor her ne kadar karşılık vermek istemesemde sessiz kalmayı kendime yediremiyorum. Yinede uyarınız için sağolun artık arkadaşa karşılık cevap yazmayacağımı bilgilerinize sunarım.

Bu yazışma ortamı bir kişi, bir kurum veya bir markayı kötüleme ortamı değildir. Eğer bir problem yaşadıysanız bunu dile getirmekten fazlasını yapmak kesinlikle saygın ve ahlaki bir davranış değildir.

Sayın yönetici, yazılanları kontrol etme imkanınız var ise lütfen kontrol edin. Saygınlığı bozan biri varsa lütfen bir daha bu ortamda mesaj yazma imkanı bulmasına izin vermeyin.

Çünkü medeni bir üslüpla konuşmak yerine kabalık etmeyi seçmek cehaletten başka birşey değildir. Hiç bir ortam veya durumda kimsenin kimseye saygısızlık etme hakkı yoktur. Eğer bunu kendine hak olarak gören varsa bunu medeni bir üslüpla dile getirmek ve kendisini uyarmak herkesin görevidir. Eğer bu uyarıya uymaz ise o kişi, 'cahil ile edilmemli sohbet' Atalarımızın dediği gibi!

Son düzenleme:
Bu yazışma ortamı bir kişi, bir kurum veya bir markayı kötüleme ortamı değildir. Eğer bir problem yaşadıysanız bunu dile getirmekten fazlasını yapmak kesinlikle saygın ve ahlaki bir davranış değildir.

Sayın yönetici, yazılanları kontrol etme imkanınız var ise lütfen kontrol edin. Saygınlığı bozan biri varsa lütfen bir daha bu ortamda mesaj yazma imkanı bulmasına izin vermeyin.

Çünkü medeni bir üslüpla konuşmak yerine kabalık etmeyi seçmek cehaletten başka birşey değildir. Hiç bir ortam veya durumda kimsenin kimseye saygısızlık etme hakkı yoktur. Eğer bunu kendine hak olarak gören varsa bunu medeni bir üslüpla dile getirmek ve kendisini uyarmak herkesin görevidir. Eğer bu uyarıya uymaz ise o kişi, 'cahil ile edilmemli sohbet' Atalarımızın dediği gibi!

sayın uye bız yonetıcılerın
bu forumda ustlendıklerı gorevler vardır.bunlardan bırıde forumda bırbırlerıne karsı ınsanların hakaret etmelerını onlemek vede forumdakı paylasımların kalıtesını yukseltmektedır.sız ve ansez uyemız bu kuralları ıhlal etmıs ıkınızde bırbırınıze cahıl ve esek gıbı agır ıthamlarda bulundunuz
bende bana verılen yetkıyı kullanarak sıze ve anseze uyarı yazdım.ve goruyorumkı ıkınız ıcınde uygun olan durummus ve ıkınızde yaptıgını hatanın farkına umarım varmıssınızdır.

Birşeyi düzeltmek isterim, cehalet itham etmek olarak kullanılamaz. Güzel Türkçemiz'de cehalet bilgisizlik olarak yer almaktadır.

Herkesten bir ricam olacak, forum kuralları bunu içermiyor olabilir, ama Türkçe yazım kurallarına uyulması için biraz daha özen göstermeliyiz. Bu dil bilgimizi geliştireceği gibi iletişim kalitesiyle birlikte forum kalitesini de artıracaktır.

Artık esas konuya geri dönebiliriz sanırım.

Son düzenleme:
Birşeyi düzeltmek isterim, cehalet itham etmek olarak kullanılamaz. Güzel Türkçemiz'de cehalet bilgisizlik olarak yer almaktadır.

Herkesten bir ricam olacak, forum kuralları bunu içermiyor olabilir, ama Türkçe yazım kurallarına uyulması için biraz daha özen göstermeliyiz. Bu dil bilgimizi geliştireceği gibi iletişim kalitesiyle birlikte forum kalitesini de artıracaktır.

Artık esas konuya geri dönebiliriz sanırım.

sayın uye forum kurallarını lutfen okuyunuz.lutfen kendı soyledıklerınızle celısmeyınız.forum kuralımızın 9 maddesı bu sekıldedır.

9. ) Düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Gereksiz yere yabancı kelimeler kullanmak yada yabancı cümleler kurmak yasaktır! English bölümünde de Türkçe mesajlaşmak yasaktır.

bence moller ürünlerde sorun çıkmaz ..

7 tane df51 serisi frekans konvertörü aldık 2 tane arızalı çıktı iade almıyorlar?

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Geri