Mini CNC router, sonunda bitti...

Arkadaşlar ,

Bir süredir üstünde çalıştığım cnc routerımı sonunda bitirebildim. Son halini sizlerle paylaşmak istedim.

Özellikleri aşağıda belirttiğim gibidir.
- Net işleme alanı: 500 x 400 mm
- Şase: Alüminyum
- Tabla: Alüminyum
- Spindle Motor: 0 - 20.000d/d
- X/Y/Z Eksen motorları: 3Nm
- Kontrol programı: USBCNC
- Makine, USB portdan kontrol edilmektedir.
- Bütün eksenlerde vidalı mil kullanılmıştır.

Saygılar

Gerçekten çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık. Yalnız videoda sıkıntı var sanırım ben açamadım :(

Gerçekten çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık. Yalnız videoda sıkıntı var sanırım ben açamadım :(

Bu makine kaça TL'ye maal oldu ? Ayrı ayrı sürücüler mi kullandınız yoksa TB6560 gibi bir kontrol kartımı kullandınız ?

Merhabalar;

Ayrı ayrı 4.2A lik sürücüler kullandım. Bir maliyet söyleyebilmem zor , çünkü bazı parçalarını kendim işliyorum. Videonun niye çalışmadığını anlayamadım, evet bir sorun var haklısınız.

Makinayı pcb , plexi , ahşap vb. malzemeler işleyebilmek için tasarladım.Yakında bu malzemeler ile çalışma görüntülerini paylaşacağım.

Teşekkürederim
Seçkin

Neden açılmıyor bilmiyorum ama play dedikten sonra bir hareket olmuyor sayfada.

arkadaşlar bana briket ve kilit taşı imalat makina prejesini tüm detaylarıyla çizebilecek biri varmı yarı yada tam otomatik tabi ücret karşılığı acil bekliyorum çizecek arkadaşlar bana ulaşırlarsa sevinirim 0542 526 57 37 yasin

gayet iyi olmuş başarılarının devamını dilerim kardeş

Teşekkürederim arkadaşlar

Hrika bir makina olmuş Seçkin Bey, Aynısından alabilme imkanımız varmıdır. Step motorlar ve spindle ve kontorl akrtını kendim bağlayabilirim. İletişim olarak çaldırısanız geri dönüş yapabilirim. 0 532 485 20 61.(Forumda daha önce mesaj yazmadığım için özel msj atamıyorum).
Saygılar,
Ufuk

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri