microwin programını kurulumu hakkında

oktayturk

Üye
makinemde vista home premium yuklu microwin 4 u kurdugumda kurulum esnasında hata veriyor siemensin formunu okudugumda microwin 4 un kurulabilmesi için sp6 yuklu olması gerekiyor microwin 4 u tam olarak kaldıramıyoruz uninstallı duzgun calısmıyor bu yuzden sp 6yı kuramıyoruz bu tip problemle karsıalsan arkadaslar varmı

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Microwini kurmadan önce sağ tıklayıp uyumluluktan xp sp2 yaparsan kuruluyor.Simülatör de açarken bazen hata veriyor,yoksay seçeneğini tıklayınca o da çalışıyor hatta 6596 yı da istemiyor.

Microwini kurmadan önce sağ tıklayıp uyumluluktan xp sp2 yaparsan kuruluyor.

derken ne demek istedin bu kısmı anlayamadım. XP de problem yaratmıyor ama Vista'da kuramadım aceba vista sürümleri ile ilgili problem yaratıyor bunu nalayamadım

Sayın Muhip ilgin için teşekür ederim

Microwini kurmadan önce sağ tıklayıp uyumluluktan xp sp2 yaparsan kuruluyor.

derken ne demek istedin bu kısmı anlayamadım. XP de problem yaratmıyor ama Vista'da kuramadım aceba vista sürümleri ile ilgili problem yaratıyor bunu nalayamadım

Sayın Muhip ilgin için teşekür ederim

Kullanıcı hesabında uac var onu boşaltıp da,
programın exe sine sağ tıklayıp ,
özellikler\uyumluluk tan

xp sp2 seçerek kuruluyor ve çalışıyor.
Bu yöntemi ben de burda okumuştum ve uyguladım çalışıyor.

sayın muhrip yardımların için teşekür ederim.problemi çözdum

kolay gelsin iyi çalışmalar

program kuruluyor ama kabloyla baglanmıyor bende aynı sorun vardı programı kurdum ama plc ye bir türlü baglanamadım kablo ayarlarından usb secenegi cıkmıyor.

arkadalar bende bu micro vin programını kuramadım bilgisayarım xp yuklu fakat uyumlulukt XP diye bii secenek cıkmıyor 200 win 98 95 cıkıyor kuruluma davam etteimde de select micro / vin or mikro /dos directory diye ıyarı cıkıyor path yazan yerden benden dreyvitr gibi bişi yukleme mi istiyor ama hic bir seyi kabul etmedi yardım ede bilirmisiniz

arkadalar bende bu micro vin programını kuramadım bilgisayarım xp yuklu fakat uyumlulukt XP diye bii secenek cıkmıyor 200 win 98 95 cıkıyor kuruluma davam etteimde de select micro / vin or mikro /dos directory diye ıyarı cıkıyor path yazan yerden benden dreyvitr gibi bişi yukleme mi istiyor ama hic bir seyi kabul etmedi yardım ede bilirmisiniz
yukarıdaki uyumluluk meselelri bilgisayarında vista ve windows7 kurulu olanlar için geçerli.senin pc inde xp kurulu ise setup dosyasına çift tıklaman yeterli

Microvin 4.0 Vistaya kurupta plc ye baglanabilen arkadaslar varmı acaba.Varsa nasılyapıldıgını yazarlarsa cok makbule gecer

Vista'da uyumluluğu XP sp2 olarak ayarladım. Kurulum tamamlandı.Fakat çalışmadı. Uyumluluğu ayarlamaz isen kurulmuyor. Ayarlayınca da kuruluyor fakat çalışmıyor. Acaba windowsun başka dosyalarından da mı kurmak gerekli. Çalıştıran varmı? Ben XP de V1.0 S7-200 Explorer da kurdum. Acaba burada eksik diyemi çalışmadı?

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri