meslekdaşlara ....acil

avrupa yakasında bir şey olursa elimden geldiğince yardımcı olabilirim,
sevgili kardeşim özelden ceplerinizi iş telefonlarınızı verirseniz arayan tüketicilere anında numaralarınızı verebilirim
sevgiler hakan
not:mersinden bana ulaşan murat kardeşime teşekkürler umarım tüketicinin sorunu çözülmüştür..

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Abim merhabalar,
Bursa için yardımcı olabilecek iyi bir firma BİELSİS 0.224.327 88 88 Nezihe hanımla görüşebilirsin.selamlarımı iletirsen yeterince yardımcı olur.

iyi çalışmalar

EVET ARKADAŞLAR İSTANBUL
avrupa ve anadolu yakası tamam
bolu tamam
mersin tamam
bursa tamam
azerbaycan tamam...
teşekkürler

​Yardimimiz dokunursa cok seviniriz.Azerbaycan .Zaqatala.Sezer abime selamlar

sayın demıray teknik çok guzel bır iş yapıyorsun tebrık ederım teknik eleman bırlıktelık beraberlık budur işte umarım bırçok arkadaşimiza örnek olur başarılar dılıyorum keşke bızımde mesleğımız boyle işlere uygun olsa

Hakan abicim merhabalar,
biliyorum burayı biraz ihmal ettim ancak malum biliyorsun 3-4 koldan birden mücadelem var ancak yetişebiliyorum.senin yanından ayrıldıktan sonra yüklü miktarda iş aldım hemen hemen bitmek üzereler.1 arızam 1 de montajım kaldı.ondan sonra yine sık sık görüşürüz.ama unutmayın aklım sizde.
Elnur kardeşimede saygılar selamlar.
Allah hepimize sabır sağlık ve bol kazanç versin

saygılarımla

inşallah askerden sonra mersin de genç bir girişimci olarak iş hayatına atılacağım.

Ben antalyada yım elektrikcıyım kılıma dada yardımcı olabılırım saygılarımla 054492540..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,363
Kullanıcılar
450,235
Son üye
Yb25

Yeni konular

Geri