Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

memlekette mesleğinden nefret eden ne kadar çok meslektaşım varmış yahu,sanki bu mesleği bu hallere düşüren bizler değil mişiz gibi.o kadar nefret ediyorsanız gidin marangozluk,kaynakçılık,sıhhi tesisatçılık ,inşaat ameleliği yapın diyesim geldi.polemiğe sebep olmaz inşallah.

memlekette mesleğinden nefret eden ne kadar çok meslektaşım varmış yahu,sanki bu mesleği bu hallere düşüren bizler değil mişiz gibi.o kadar nefret ediyorsanız gidin marangozluk,kaynakçılık,sıhhi tesisatçılık ,inşaat ameleliği yapın diyesim geldi.polemiğe sebep olmaz inşallah.

Her mesleğin iyi ve kötü yanı var. Bunu mesleği icra edenler daha iyi bilir. o yüzden Mesleği biz mi bu hale geitriyoruz, yoksa mesleği işi eğitimi bu olmayıp bu işleri yapanalar mı getiriyor bilemiyorum.. :rolleyes:

bilip bilmeyen ukala kişilerin seni küçük düşürmek için ''her eline pense alan elektrikçi oluyor arkadaş yahu'' demeleri beni aşırı sinir eden bi durum biranda hevesim kaçıyo

4x18 arzasını yapmaktan nefret edıyorum saglamını görünce bile çıldırıyorum .Bi yanar bi yanmaz sen varken yanar gidince soner yagmur yagar yanar guneş açar söner gunduz yanar gece yanmaz keyfi ister şole bi çakar yanmaz Beni kudurtuyor helebıde yuksekteyse of

elektrik o kadar geniş kavram ki bir konuyu bilsek diğerinde bocalıyoruz. bocaladığımız neyse onu hiç sevmiyorum.

Eee şimdi hangisinden bahsedeyimki elektrik işinde profesyonel olarak bir makinanın arızasını hallediyorsunuz ardından fabrikada ne kadar kopuk hasarlı yaralı seyyar prizler varsa ustam be işin bitince şunlarada bir bak denmesi beni bitiriyor!!!

Ofis içerisinde çalısırken oranın masabaşı çalısanları evlerindeki arızaları size sözlü olarak anlatıp niye böyle oluyor diyip dakikalarca sizi lafa tutmasıda ayrı bir çile..

Bedava avukatlık gibi birşey :D

bozuk lamba priz vs düzeltmeye çağırmaları kzdırmıyor değil

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,379
Kullanıcılar
450,259
Son üye
Samet00

Yeni konular

Geri