Mercekli Havya Standı Tavsiyesi

baytat

Üye
Arkadaşlar konuyu doğru yerde mi açtım bilmiyorum ama Bir adet Mercekli Havya Standına ihtiyacım var. Net te çok araştırdım kafam karıştı. 300-500 TL arası tavsiyesi olan olursa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ederim.

teşekkür ederim. Amatörüm. Allah sıhhat versin.
teşekkür ederim, merak etmeyin, uzağa sınırım sadece ufuk ama yakın deyince işler değişiyor. gözlüksüz yemek bile yiyemiyorum. yakın uzak 50-100 metreye kadar yüz tanımada zorlanıyorum. ama öte uzaklarda hiç bir sıkıntı yok.

Gözlük şeklinde olanları düşünün. Diğeri
masaya bağlı olacak. İşi, mecburen masaya
getirmek zorunda kalırsınız.

üstad verdiğiniz linklere baktım fakat yorumlar pek hoş değil. Yinede ilginize teşekkür ederim.

üstad verdiğiniz linklere baktım fakat yorumlar pek hoş değil. Yinede ilginize teşekkür ederim.
en alttaki link benim için tercih dedim, sizin uyarınızdan sonra yorumlarına baktım kötü yazan yok

Ben ışıklı masa kenarına bağlanan büyüteç tavsiye ederim. Sadece bu yeterli olmaz sonradan başa takılan modellerden de edinmeniz gerekecek. Havya adım adım bütçe ayırdıkça profesyonelleşecek. 3. el standını kendiniz imal edebileceğiniz gibi, uygun bir şey satın alabilirsiniz de.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri