Mekanın Cennet Olsun Mehmet Ali Birand

aslan93

Üye
Yalan dünya mahcup eder
Ne söz verin, ne de bir and
Yalan dünya gelen gider
Nerde Mehmet nerde Birand.

Rahmet olsun gidenlere
Sabır gerek sevenlere
Gelen gider, kalan bekler
Bu ders olsun hepimize...

Uçtu gitti Mehmet abi
Bitti gitti makam mevki
Yarın sorar musallada
Nasıl bilirdik kendini...

Birgün de sana sorarlar
Nasıl bilirdin kendini!

Mekanın cennet olsun Mehmet Ali Birand nur içinde yat.

Son düzenleme:
Allah rahmet eylesin, sevdiklerinede sabır versin...

.....Saygılar......

Allah rahmet eylesin,mekanı Cennet olsun,yeri kolay kolay yeri doldurulmayacak çok ideal bir gazeteciydi Mehmet Ali Birand,bir duayen,bir ekoldü Türkiye için,yakınlarına Allah sabırlar versin.Ayni şekilde Prof.Dr.Toktamış Ateş Hoca ve Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara(Deprem Dede) Hoca'yı da ayni dileklerle anıyor,yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.Saygılarımla.

ben rahmetle anmıyorum bu memlektı satanların basındaydı terotıst basıyla aynı masaya oturup yemek yıyenle ısım olmaz 5 sehıtten az ıse haber degerı yoktur dıyenle ben helallık vermem benım gorusum budur

ben rahmetle anmıyorum bu memlektı satanların basındaydı terotıst basıyla aynı masaya oturup yemek yıyenle ısım olmaz 5 sehıtten az ıse haber degerı yoktur dıyenle ben helallık vermem benım gorusum budur

Öncelikle herkesin görüşü farklıdır ama bir insanı bir kelimesinden yargılayıp bu böyledir bu adam bu sözü söylemiştir demekde üstümüze yok maalesef.Eski yazarlarımızada böyle kulp takılarak sürgün ettiler şimdi ise mezarlarını Türkiye'ye taşımaya çalışıyorlar.Mehmet Ali Birand bu sözü söylediğine dair hiçbir kanıt,video vs... yoktur.Zaten kendisi bu konu ile ilgili posta gazetesine ayrıntılı olarak yazı yazarak durumu açıklamıştır.Yazıyı internette bir araştırma yaparak bulabilirsiniz.Herhangi bir kişinin ortaya attığı bir laf ile hareket etmeyin bence çünkü bu çok ağır bir iftiradır.Adamın kendisi çıkıp evet ben söyledim demedikten sonra veya video da bu sözü söylediğine dair bir kanıt olmadığına göre sizin inanmanız benim açımdan çok tuhaf.Ve şunu belirtmeliyim ki bir insanı karalamak istedikten sonra çok kolay karalayabilirsiniz,herkes de bunu yapar..."gel düzelt" denince de sanki hiçbir kusur yokmuş gibi suya sabuna dokunmazlar asla...

mekanı cennet olsun

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,191
Son üye
bilalcinar

Yeni konular

Geri