Markalara Göre Notebook Arıza Oranları

Kesinlikle casper den uzek durun. Casper notebook sahibi olup da arıza yapmadığını, memnun olduğunu söyleyen bir kişi bile tanımıyorum.

crea marka notebook'um ekran arızası yaptı servise gönderdim yaklaşık 2 ay sonra geldi.Servisi her arayışımda yok sıraya aldık, yok parça bekliyor,yok parça olmadı birebir değişim yapıcaz,yok bizden çıktı şuraya girdi orayı arayın birsürü alavere dalavere. Sonunda ne oldu söyleyim toplama notebook gönderdiler.

ysnclskn arkadaşıma katılıyorum. Bende 1.5 yıl önce casper nirvana aldım. 2 ay geçmeden hoparlörleri bozuldu. aldığımda bataryası 1 saat yetiyordu.Şimdi 5 dk ya düştü.Bataryası ingilterede 20 avro. Casper 195 tl diyor. Ben kesinlikle packard bell diyorum

Ben Moonster kullanıyorum.İlk aldığımda oyun oynarken fanından ses geldiği için geri gönderdim ve değişmesini istiyorum dedim.Yeni laptop gönderdiler ve 1 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum hiç bir arıza v.b bir durumla karşılaşmadım.

ürün alırken fiyatından daha çok kalitesine ve servis hizmetlerine bakmak gerekli, türkiyedeki ithalatcısı güçlü olmalı,

sakın olaki casper almayın.bir arkadaşım aldı alacağına bin pişman oldu.ben asus tavsiye ederim.her zaman kaliteli

asus bilinen bir marka kalitesi tartışılmaz ama şu anda bende datron kn-1 modeli makine var alalı 4 yıl 8 ay oldu halen canavar gibi çalışıyor maşallah(canavardan kastım kendi yaşıtlarına kıyasla :D ). sadece bataryası zayıfladı. yaklaşık 15-20 dakika gidiyor. ne piksel hatası ne başka bir şey. diğer versiyonları da bunun gibi problemsiz çıkarsa yeni bilgisayarımı da datron alabilirim...

elektronik eşya şans ve kullanım işi.

3 senedir hp kullanıyorum tık demedi maşallah.

birde kullanım süresi ile alakası var.

günde 3 saatten fazla açık kalmıyor benimkisi

bende ASUS kullanıyorum 2 nci yıla girdik tık demedi :) bildiğim işlemcileri kendileri üretiyorlar..uyum da çok iyi oluyor..

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri