mantar led fiyatı konusunda yardımınıza ihitiyacım var.

altun08

Üye
sevgili meslektaşlarım karaköye led almak için gidecegim ama sizlerden fiyatları ve kalıtesı hakkında bilgi almak istiyorum.1000 adet mavi 1000 adet kırmızı ve 1000 adet beyaz led alıcam yardıcı olursanız sevınırım.herkese tesekurler

bu ledleri ne için kullanacaksınız ? iç aydınlatma içinse mcd (mili candela yani ışık şiddeti değeri) yüksek olan ledlerden almanız gerekir ama karaköyde hangi dükkana giderseniz gidin adamlar her türlü ledi daha doğruus ellerinde ne varsa 10 kuruşa veriyorlar. hani led iç aydınlatmaymış dış aydınlatma içinmiş ışık şiddeti şuymuş buymuş sen sormazsan onla ne varsa yediriyorlar.tabiki ışık şiddeti yüksek ledlerin 10kuruş ve civarı olması lazım ama 6-7kuruşluk ledi de 10 kuruşa satmak da esnaflık değil dikkatli olun

arkadaşlar bildiğiniz bir yer yok mu yardımcı olabılecegınız

karaköyde led mar var birde aynı sokakta dönercilerin orda bir tane daha led satan dükkan var adını hatırlayamadım şimdi ama orası da tamamen led işi yapıyor. bahsettiğim gibi oraya gidince oraya gittiğinizde ne istediğinizi bildiğinizi gösterirrseniz size yüksek fiyatla led satıcaklarına inanmıyorum zaten baya bi led alıcaksınız pazarlığınızı sağlam yapın

Açı ve mcd (milicandela) değerlerine ve çapına göre farklı ledler var... Tabela içinse 5 mm. oval yada helmet led almanız gerekli, Karaköy'de kalbur üstü kaliteli led bulmanız çok mümkün değil...
Özdisan - 02164201882
TD Elektronik - 02122956222
yada İlker Elektronik - Karaköy 02122454500

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31
Geri