makina yarım su alıyor

Şu an piyasamızda Woolite(Benckiser), Perwoll(Henkel), Frosch, Dalin ve Giz(Uzay kimya) markaları altında temin edilebiliyor. Benim tavsiyem Perwoll siyah sihir adlı ürünü kullanmanızdır. Reklam olarak düşünmeyin, zira piyasada olan deterjanlar bunlar zaten.

makinanın üst kapağını aç deterjan haznesinin üzerinde halat veya tel vardır kademeli olarak tırnaklı yerlerini sırayla dene suyu kontrol ederek her kademeyi dene

kardeşim makinanın arka tarafında prosestat var suyun seviyesini makinanın içindeki hava tüpü sayesinde suyun seviyesini ayarlıyor. prosestatın üzerinde tornovida ayar yerinden hassaslığı ayarlanabilir. ayarlayamıyorsan değiştirmen gerekir

slmlar bosch marka makinamın deterjan kapağı açılmıyor,yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar..

makinanın üst kapağını aç deterjan haznesinin üzerinde halat veya tel vardır kademeli olarak tırnaklı yerlerini sırayla dene suyu kontrol ederek her kademeyi dene

SEVGİLİ KARDEŞİM...
bu bahsettiğin işlemi ne amaçla yapacak soruyu soran arkadaş???
bu işlemle makine daha çokmu su alacak???
alacaksa bende uygulayayım ama benim makinede halat tel çeki demiri filan yok...
makinem arçelik 5500 e bide benim makineye el atsana lütfen??:)

kardeşim makinanın arka tarafında prosestat var suyun seviyesini makinanın içindeki hava tüpü sayesinde suyun seviyesini ayarlıyor. prosestatın üzerinde tornovida ayar yerinden hassaslığı ayarlanabilir. ayarlayamıyorsan değiştirmen gerekir

sevgili kardeşim bahsedilen ayar geri dönülmez bi,r ayardır...
bunun yerine seviye hortumunun 10 15cm uzatılarak denenmesi istenilen sonuç alınmadığı tektirdede eski orjinal hortumun yerine takılması daha pratik bir yöntem olmazmı ?;)
sevgiler...

Şebeke suyuna bak az geliyordur

Forum istatistikleri

Konular
128,336
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Geri