Makel sayac arızası

Az bile yapmışlar bence , sayaç bozuk diye arkadaşın sabah akşam börek pişirtmediği ne malum , ben olsam dağıtım şirketinin yerine daha gaddar olurdum :)
Anca gücünün yettigine gaddar olurlar zaten. Onca kacak kullanan ne oluyor o zaman. Adam sayacim bozuk diye bildirmis odul vermeleri lazim ornek vatandas diye

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Aslında,sistem adam gibi işlese,heyecan yapacak bir durum yok.Arızalı sayacın,fabrikasına gönderilmesi halinde,merak edilen tüm bilgilerin elde edilmesi mümkün.Vahşi düzende,herkes,kendisini saydırma ve hava ( toplumumuzdaki 1. sıra hastalık ) atmak için,kurt adamlığa ! soyunup,inisyatif ! kullanıyor.Halbuki,hak yedirmek kadar,hak yemekte ! haram.Ne yaparsınız,toplum kültürmüz bu.

arkadaslar bi 10 gun kadar oldu foruma giremedim kusura bakmayın burası karısmış galiba :) konu açıklaması yapayım ortam netleşsin ayın 24 unde sayacımın arızalı olduğu tespit edildi okumaya gelen gorevli tarafında 25 inde başvuru yaptım 1 hafta on gun surebilir dediler ama 26 sında geldiler 1 gun sonra yani bekleme yok gunahlarını almayalım ayın 20 sinden sonra okumaya geliyorlar her şey o zaman belli olacak fatura detayları haber veririm :) ...

Az bile yapmışlar bence , sayaç bozuk diye arkadaşın sabah akşam börek pişirtmediği ne malum , ben olsam dağıtım şirketinin yerine daha gaddar olurdum :)
valla hiç aklıma gelmemişti doğrusu gerçi sayacın arızalı olduğunu bile bilmiyordum ama tecrubeli olan arkadaslar hemen ortaya cıkıyor :D:p:p:D

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,943
Son üye
Ali4129

Yeni konular

Geri