Load cell yardım

mert63

Üye
arkadaşlar özel bi load cell arayorum eskisi bozuldu tamiri mümkün değil aynı ölçüde load cell türkiyede yok load cell in etiketi yirtılmış yani etiket bilgisini alamıyorum merkası vs. Bana önere bileceğiniz yabancı firmalar varmı yada yerlide olabilir ölçüleri veriyorum yüksekliği 400m/4cm enlemesine 455m/4.55cm. resimlerini veryorum maximum 5 ton olacak 1 ton da olabilir.
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim...

Ekli dosyalar

• Desktop.rar
    407.4 KB · Görüntüleme: 148
Son düzenleme:
Bu konuda yerli firma olarak ESİT firması var, internet adresini aşağıda verdim, bu konuda oldukça eski ve deneyimli firma, elinizdeki load-cell'i götürürseniz gelişmiş laboratuarında analiz edip değerlerini çıkarabilir, size uygun load-cell'i temin edebilirler. Kolay gelsin.
ESİT Elektronik LTD

arkadaşım bence de ESİT, görüşmenizde fayda var. sorununuz çözülecektir.

kolay gelsin

Bu konuda yerli firma olarak ESİT firması var, internet adresini aşağıda verdim, bu konuda oldukça eski ve deneyimli firma, elinizdeki load-cell'i götürürseniz gelişmiş laboratuarında analiz edip değerlerini çıkarabilir, size uygun load-cell'i temin edebilirler. Kolay gelsin.
ESİT Elektronik LTD

esit in fabrikasına gittim ümraniye de baktılar aynı ölçüde load cell yok dediler
mekanik değişimle yerine yenisini takılır dediler artık son çare mekanik değişim yapacam. verdin bilgiler için teşekkürler saygılar...

arkadaşlar hepnize ayrı ayrı teşekkürler ilgilendiniz için

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet bende esit firmasıyla çalışıyorum.Bence basit bir mekanik degişimle iş halledilebilir.teknik destek ve parça temini konusunda kesinlikle sıkıntı yaşamamıyacagınız bir yer.Arada çok büyük uçurumlar yok ise fiyat açısından esit bence mükemmel..

Pro-C Ltd.Sti cengiz bey ile görüşün....kendisi bu işin uzmanıdır...Mutlaka çözüm bulacaktır...

yeri uygunsa baska bişeyde uydurabilirsin.baykona danış birde tedea marka var arastır bulursun

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,307
Kullanıcılar
450,145
Son üye
sukruseker

Yeni konular

Geri