Lg uzaktan kumanda sokumu

Doğru söylüyorsun ben çizik kaleminin yanına zımpara ekleyeyim bir tane de 60 numara iyi midir ?:D:D:D:D
60 numara cok gelir cizer perisan olur

@eyup56 merhaba, mesajınızı şimdi gördüm kusura bakma. Etiketlenmediğim veya alıntı yapılmayan mesajlarda uyarı gelmediği için göremeyebiliyorum.
Evdeki diğer kumandaları öğretebileceğim bir kumanda ararken denk geldi. Pc ye bağlantı yapıp programlamakda mümkün. Satılan yerleri ararken elden çıkarmak isteyen biri bir satış sitesine koymuştu hemen aldım. Şu an satışı var mıdır bilemiyorum. Muhtemelen yeni modelleri piyasadadır. Bana biraz denk geldi anlayacağın.
RM-AX1400 diye geçiyor ancak ben 2-3 sene önce aldığımda da alt modeldi.
Rica ederim abi gercekten guzel bir kumanda tsk zaman ayirdin

@acaroz @by lent olmadı taşlama tezgahında taşlayalım abilerim. Hem boyutu da küçülür kumandanın daha işlevsel olur :)

@T-Tech biz konuştukça batıyoruz farkında mısın ? Kaleme bir de zımpara eklendi, taşlama tezgahına doğru gidiyoruz:D:D:D:D:D:D:D

Kullanmadığım bir tornam var onu yollarız taşlama tezgahı niyetine :):):):) ancak durmak konusunda kesinlikle katılıyorum :p:p:p

Elimde sıfır kumanda var istersen hediye edebilirim.(admin müdahale etmeden :) )

Vay arkadaş millet resmen muhabbeti özlemiş, kumanda bahane muhabbet şahane hesabı 8 sayfa mesaj (benim bu mesajla belki 9 olacak :) ) yazılmış :) Allah bu forum ve üyelerinin muhabbetini daim etsin inşallah.

Edit: 9.sayfa olmadı :D

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri