Lg uzaktan kumanda sokumu

serkan_48

Üye dümdüz üye
Degerli arkadaslar,

Elimde asagida gormus oldugunuz LG marka tvme ait uzaktan kumanda mevcut. Pilleri yeni degistirmeme ragmen tuslar cok iyi basmiyor. Icini acip temizlemek istiyorum. Daha once farkli markalarda onlarca kez yaptim. Ama bu kumanda cok siki ve zarar vermeden sokmek istiyorum. Google ve youtube a baktim ancak olumlu bir video bulamadim.

Eger icimizde bu kumandadan soken yada sokme yontemini bilen var ise yardimci olursa sevinirim.

Tesekkurler.

20160417_213519.jpg

Sayın Serkan bey
Yanlış aklımda kalmadı ise kumanda arka kapağı,power butonunun arka tarafından aşağıya doğru itilecek.Tabi biraz bastırarak itmek lazım.Her iki kapak parçası birbirine geçmeli olduğu için çok zor açılıyor.Ben böyle açmıştım.

Bendeki de aynı ama pek kullanmıyorum uydununki yetiyor, dükkanda bunları açmak için kahvaltı bıçağı kullanıyoruz ama keskin değil daha önce düz toravida kullanırdım iz bırakıyor ister istemez bıçak daha uygun, kolay gelsin dostum.

Cep telefon sokme aparatiyla ben aciyorum sonra foto atacam

Bendeki de aynı ama pek kullanmıyorum uydununki yetiyor, dükkanda bunları açmak için kahvaltı bıçağı kullanıyoruz ama keskin değil daha önce düz toravida kullanırdım iz bırakıyor ister istemez bıçak daha uygun, kolay gelsin dostum.
demekki kumandalar genelde sabah geliyor tamire :D

@ssforum denedim ama hareket etmedi.

@by lent sokerken metal kullanip kumandayi zedelemek istemiyorum tv ye 2000 tl verdim icin aciyor hala.. kumandami picahlatma bana :confused::confused:

@eyup56 boyle bir yontemi olacagini dusunuyorum. Daha once telefon filan sokmustum bu tur yontemle gitar penasi gibi plastik aparatla

@acaroz sokulen kumandaya cok acidim ya.. cigerini cikardi valla

@T-Tech cok iyi bit tesbit.

Sonuc benim kumanda pis pis siritarak bana bakiyor. Yok kan cikacak bi ton is olay yeri inceleme filan..

@serkan_48 :D :D dur elini kumandaya bulama :D gönder açıp temizleyip göndereyim diycem ama kargo parası kumanda parası eder zaten. Sen kahvaltı bıçağını kumandaya göstererk ikna yolunu dene olmazsa zorla açarım seni de :D

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri