Lg 60pz570 3d plazma sorunum var arıza nedir arkadaşlar..

bauhaus gibi yerlerden bulabilirsiniz. regulator gibi birşey demek istemişler.

bauhaus gibi yerlerden bulabilirsiniz. regulator gibi birşey demek istemişler.

Peki dostlarım sizce regulatörmü almalıyım yoksa online upsmi..Oda regulatör görevi görüp artı elektrik kesilmelerinde ve geldiği an cihazı korumada artı faydası olurmu..

regulator kullandım şahsen ben cok mennudum.elektrik kesildiginde yok kombiyi cekeyim. yoksa fiş cekeyim hiç gerek yok.o elektrigin voltajınıda ayarlıyor.cihazınıza birşey olmaz alırsanız.daha iyi korunmuş olur elektrikten.

kolay kolay sigortada atmaz.genede siz bilirsiniz.

arkadaşım büyük ihtimal besleme boardundaki 1000 uf iki adet kondansatör ile diğer ufak değerli kond.lar beslemedeki düzensizlikten şişmiş.kartı değiştiricekleri hikayedir.bunları değiştirip size teslim edecekler.ayrıca voltajınızı ölmüşlerde miki böyle ithamlardaq bulunuyorlar garantiden yapmak zorundalar.aslında smps besleme zaten voltajı regüle ediyor buda tv nin içinde mevcut ama adi elektronik malzeme kullanımı işte sonuç yoksa nerden para kazanacaklar.ikiside işinizi görür ama voltaj regülatörü kesin çözüm çünkü data kaybetme gibi bir sorununuz yok.bu nedenle ups in yüksek maliyetli akü fiyatlarıyla karşılaşmazsınız ileride

arkadaşım büyük ihtimal besleme boardundaki 1000 uf iki adet kondansatör ile diğer ufak değerli kond.lar beslemedeki düzensizlikten şişmiş.kartı değiştiricekleri hikayedir.bunları değiştirip size teslim edecekler.ayrıca voltajınızı ölmüşlerde miki böyle ithamlardaq bulunuyorlar garantiden yapmak zorundalar.aslında smps besleme zaten voltajı regüle ediyor buda tv nin içinde mevcut ama adi elektronik malzeme kullanımı işte sonuç yoksa nerden para kazanacaklar.ikiside işinizi görür ama voltaj regülatörü kesin çözüm çünkü data kaybetme gibi bir sorununuz yok.bu nedenle ups in yüksek maliyetli akü fiyatlarıyla karşılaşmazsınız ileride
Çok teşekkürler.. Mükemmel özetlemişsiniz durumu..

Dün servis ile görüştüm. Büyük ihtimalle parça pazartesi gelirmiş ve salı günü tv yi yollarız dedi. Belkide semih arkadaşımızın dediği gibi yaptılar ve denemeye bıraktılar tv yi. Zaten kartta değişecek kadar bi arıza olsa sanırım hiç elektrik gelmezdi tv ye. Genede bilemem hak yemiyeyim..

eğer parça değişmedi ise bir tuhaflık vardır zaten tv de iyi inceleyin gelince.

hakan bey böyle bir durumu tv sökmeden görüntüden anlayamazsınız.ancak içini açtığınızda el ile yapılan lehimle fabrikasyon arasındaki farklılıktan sezebilirsiniz.ama şöyle diyim içiniz rahat olsun parçanız onarılmış bile olsa yenisini aratmaz.yani kesinlikle görüntüde bir sorun olmaz elektronik birazda şans işidir.eski parçayı onarırsınız 5 sene gider bazen, yenisini takarsınız bazen 1 yıl sonra arıza verir.ama voltajınız düzensizse kesin bir regülatör edinin derim çünkü uydu alıcısı da kullanıyorsanız onların besleme devreleride bu nedenle iflas ediyor(besleme çıkış katı kondansatörlrini şişiriyor)

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,972
Son üye
Emirhan6161

Yeni konular

Geri