Lenze 9300 frekans invertörleri

Bu bilgi acilen bana da gerekiyor :(
Yok mu bu işi inverter üzerinde display ünitesiyle yapmayı başarabilen arkadaşlar?

lenze keypad ile parametre kopyalama işlemi:
-Çalışan lenzeye keyped takılıp C002 yi 20 yapıp enterladığımız zaman ekranda ,save yazar
program kaypede yüklenmiş demektir.ana menüye gelip enerjiyi kapatırız.
-Daha sonra diğer Lenze sürücüsüne keypedi takıp c002 yi 10 yapıp enter ladığımız zaman ekranda Load yazar,yani, yükleme (yapıştırma) yapılmış demektir.Tekrar ana menüye dönebiliriz.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sayın djkursun bey lenzede programı cekıp yukluyoz fakat adres olayını bır turlu cozemedık lenzeden ıstedıgımızde para ıstıyor açıkçası herseferınde servıs çağırmak zorundaa kalıyoz yardımcı olursanız sevınırım

sayın djkursun bey lenzede programı cekıp yukluyoz fakat adres olayını bır turlu cozemedık lenzeden ıstedıgımızde para ıstıyor açıkçası herseferınde servıs çağırmak zorundaa kalıyoz yardımcı olursanız sevınırım

can adreslerinden bahsediyorsan eger başka sürücüden kopyaladıgın programı diğer sürücüye yüklersen çektiğin sürücünün adresini alır c0009 lecom adresi c0350 can bus adresidir kopyalama işleminden sonra bu parametrelerle sürücünün adresini girip c0003 ü 1 yapıp kayıt et

8200 invertor analog 0-5v ıle hız referansı verılıyor 5v daki hız degerını hangı parametreden arttırabılırım

merhaba arkadasım ben lenze inverter satışı yapıyorum ve aynı zamanda lenze tamiri yapmaktayım 9300 serisiinverterler plc olarak çalışmaktadır ve plc yazzılımları vardır bende softweri var ben ordan ayarları kontrol ediyorum . softwre olmadan panelden ayar yapması bir bulmaca gibidir o yüzden bence panel den ayarlamak için mücadele verme gerektiğinde bana ulaşabilirsin ben sana yardımcı olabilirim

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,982
Son üye
admik

Yeni konular

Geri