LED Lİ AYDINLATMA

400 watt metal halide projektörlere muadil olarak 100 watt lık power led projektörlerle aynı ışık verimliliğini alabilirsiniz.Tabi 100 adet 1 watt lık power led diziliminden oluşan kalitesiz ürünler değilde kaliteli 100 watt multchip kullanılmış.soğutucu ünitesi yeterli ve driver ı da kaliteli olmak şartıyla

Aken Led - Led Aydınlatma Sistemleri

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Değerli arkadaşlar bence bu led li aydınlatma pek iyi değil çünkü insanın gözünü çok yoruyor. Işık yoğunluğu çok fazla.

selamlar;ledli aydınlatma armatürleri üzerine imalat yapıyoruz.fiyat ve proje çalışabiliriz.saygılar. wwwerbeled.com

selam arkadaşlar ben evimin bütün aydınlatmlarını led yapmak istiyorum ve daha önce hiç led bağlantı yapmadım tek tek led lambalar ile aydınlatma yapmayı düşünüyorum dış tasarımını kendim yapıp içinde birkaç tanesini şarzlı yapıcam ve bi kaç taneside gece lambası için kullanıcam nasıl bi bağlantı gerekicek seri bağlantı olmaz sönük canlı yananlar olur heralde ne gibi malzemeler kullnmam gerekli yardımcı olursanız svinirim

Ben hala hv9910 un datasheetindeki formüllerin sıkıntılı olduğunu iddaa ediyorum. Datasheete göre hesap yapıp gerçekleştirebilen arkadaşları da tebrik eder konuşmak isterim<

Ne yaptın yahu? :) Artık 12x12 mm. ebatında 100 Watt multichip power ledler var, ben satıyorum... :)

LedEngin

asıl sen ne yaptın yahu :)

adam 1100 lümen istiyor sen adama 100watt diyorsun.

arkadaşta da bir hata var. 6Watt led ile 1100 lümen nasıl almış bilmiyorum.

LED' ler için uygulamada watt başına yaklaşık 80-90 lümen alınabiliyor..

ozinet kardeşimde power ledlerle ilgileniyormuş. Arkadaşlar, power ledlerle şehir aydınlatması ve dekoratif aydınlatma yapıyoruz. Power ledlerle ilgili sorularınızı cewaplayabilirim.

Hocam konu ile ilgilimi tam olarak bilmiyorum ama ufak tefek kafaama takılan sorular var..

Şimdi profesyonel el fenerlerini biliyorsunuz..

Bunlarda mesafe olarak uzağı aydınlatmasını neye göre belirleriz..

Örneğin 1200 lümen fener 1600 lümen olan fenerden daha pahalı..

Ama bir araştırmamda da 760 lümen lik bir el feneri 200 metre aydınlatırken 630 lümen olan el feneri 560 metre aydınlatıyor..

200 Metre aydınlatan el fenerinde Cree XP-G (R5) Led kullanılırken 630 metre aydınlatan el fenerinde Cree (R2) 7090 XR-E Led kullanılmış.. Bu konu hakkında bilgi verebilirsen ya da neye göre seçeceğimizi kısada olsa bahsedersen memnun olurum.. Lümen ne kadar önemli bu led tipleri nedir nesine bakacaz bunlardan bahsedersen ve bu konuda aydınlatabilirsen çok memnun olacağım..

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri